سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۵۹۸۵۵
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۴۰۰- ۴۱: ۱۸
رئیس کارگروه اطلاع رسانی قرارگاه دانشگاهی مبارزه با کرونای استان گفت: پس از داوری های انجام یافته نتایج جشنواره رسانه ای کرونا و راویان سلامت اعلام شد.

 علی احمد آقاپور امروز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در ارومیه، اظهار کرد: این جشنواره به همت کارگروه اطلاع رسانی قرارگاه دانشگاهی مبارزه با کرونای دانشگاه علوم پزشکی استان برگزار شد، که در آن ۴۱ نفر از خبرنگاران و عکاسان خبری استان شرکت کرده و ۲۵۳ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال گردید.

وی درباره بخش های مختلف این جشنواره، بیان کرد: این جشنواره در ۱۰ بخش خبر، گزارش، گفت و گو، فیلم، گزارش تصویری، عکس، پوستر، اینفوگرافی و تیتر برگزار شد.

دبیر جشنواره کرونا و راویان سلامت افزود: پس از داوری آثار دریافت شده افراد زیر مقام های برتر را کسب کردند.

در بخش خبر نفرات برتر به ترتیب خانم الهام غفاری نفر اول، جناب آقای صادق حاجی حمزه لو نفر دوم، سرکار خانم سونیا بدیع نفر سوم

در بخش گزارش به ترتیب آقای عبداله رحمانی نفر اول، خانم فائقه صدیقی نفر دوم و آقای هادی خیری نفر سوم

در بخش گفت وگو به ترتیب خانم رقیه وکیلی نفر اول و خانم سمیرا محمدی نفر دوم

 در بخش تیتر به ترتیب آقای سینا افشاریان نفر اول، خانم مرضیه خشمن نفر دوم و آقای میثم محمدی نفر سوم

در بخش پوستر به ترتیب خانم بهارک ساجد نفر اول و آقای حمید کارکن نفر دوم

در بخش اینفوگرافی به ترتیب آقای مصطفی باقری نفر اول و آقای پژمان ولیزاده نفر دوم

در بخش یادداشت به ترتیب آقایان مرتضی حیدری و امین محمدزادگان نفرات اول، آقایان بهرنگ منتخبی و محمد مجنونی نفرات دوم، آقایان توحید محمودپور و عبدالسلام معروفی نفرات سوم

 در بخش فیلم به ترتیب آقای صلاح الدین بابایی نفر اول، خانم رعنا واعظی نفر دوم و آقای امیرحسین ملازاده نفر سوم

در بخش عکس به ترتیب خانم زهرا طالعی نفر اول، آقای مجتبی اسماعیل زاده نفر دوم و خانم نازنین رحمانی نفر سوم

در بخش گزارش تصویری به ترتیب خانم ربابه سیدیکانی نفر اول، آقای هادی جباردخت نفر دوم و آقای محمد اسدزاده و خانم زیبا محمدی نفرات سوم

به گفته دکتر آقاپور، با برندگان جشنواره توسط دبیرخانه تماس گرفته شده و تاریخ و ساعت مراجعه برای دریافت جایزه اطلاع رسانی می شود.

انتهای پیام

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar