سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۶۰۱۰۱
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۴۰۰- ۰۵: ۱۸
معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج اساتید کشور خبر داد:
نشریات علمی- پژوهشی مطالعات قدرت نرم، مطالعات بیداری اسلامی، مطالعات حقوق بشر اسلامی، مطالعات الگوی پیشرفت اسلامی ایرانی سازمان بسیج اساتید کشور، بر اساس آیین‌­نامه نشریات علمی در ارزیابی سال 1399 کمیسیون نشریات علمی معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، موفق به کسب رتبه علمی «ب» شدند.

به گزارش سرویس اساتید خبرگزاری بسیج، وحید آرایی معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و پژوهشی کشور گفت: نشریات علمی- پژوهشی مطالعات قدرت نرم، مطالعات بیداری اسلامی، مطالعات حقوق بشر اسلامی، مطالعات الگوی پیشرفت اسلامی ایرانی سازمان بسیج اساتید کشور، بر اساس آیین‌­نامه نشریات علمی مصوب 9/2/1398، در ارزیابی سال 1399 کمیسیون نشریات علمی معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، موفق به کسب رتبه علمی «ب» شده­‌اند.

اعطای رتبه علمی «ب» به نشریات علمی مطالعات سازمان بسیج اساتید کشور

 

آرایی با اشاره به رویکرد حل­‌المسایلی سازمان بسیج اساتید و بیانات مقام معظم رهبری در این زمینه در دیدار جمعی از استادان، نخبگان و پژوهشگران دانشگاه‌ها در 20 خرداد 1397 گفت: معظم له جایگاه استادان دانشگاه در فرایند ساختن و پرورش دادن قوه عاقله برای اداره کشور را مهم و حساس دانستند و فرمودند یکی از الزامات تحقق این نقش عبارت است از: درگیر شدن با مسایل کشور؛ یعنی دانشگاه خودش را از مسایل کشور جدا نداند و مسایل و چالش‌­های کشور برای دانشگاه، مسایل واقعی، حقیقی و اصلی باشد. بنابراین استادان دانشگاه، در مسئله‌یابی و حلّ مسایل می‌­توانند به سیاست‌گذاران و مدیران کشور کمک نمایند.

اعطای رتبه علمی «ب» به نشریات علمی مطالعات سازمان بسیج اساتید کشور

عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی، با تأکید بر حاکم بودن مأموریت مسأله محوری در نشریات علمی سازمان بسیج اساتید متناسب با حوزه تخصصی و موضوعی گفت: خوشبختانه با توجه به ظرفیت علمی نهضت استادی بسیج،از ابتدای سال جاری هر چهار نشریه علمی سازمان از دوفصلنامه­ به فصلنامه تبدیل شده­‌اند و مقالاتی در اولویت پذیرش و چاپ قرار می­‌گیرند که با رویکرد حل مسایل کشور در سطوح مختلف بین‌­المللی، ملی، منطقه­‌ای، استانی و محلی و حاوی بسته­‌های سیاستی در عرصه­‌ها و حوزه­‌های گوناگون باشند.

معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج اساتید کشور در پایان ضمن تشکر از تلاش‌­های دست اندرکاران نشریات علمی سازمان در تقویت و کمک به ارتقای کمی و کیفی این نشریات و نیز استقبال از مقالات علمی استادان، نخبگان و پژوهشگران دانشگاهی کشور گفت: معاونت پژوهش و فناوری سازمان از مقالات وزین همایش­‌های معتبری که در راستای اسناد بالادستی و مأموریت­‌های سازمان و در سطح استانداردی برگزار می‌­شوند حمایت علمی و معنوی نموده و آثار برتر آنها را در نشریات علمی سازمان چاپ و منتشر می­‌نماید. مضافاً اینکه، گزارش­‌های راهبردی و بسته­‌های سیاستی تهیه شده از سوی اندیشکده­‌ها و گروه‌­های علمی مسأله محور نهضت استادی بسیج در سراسر کشور و نیز مقالات مستخرج از رساله­‌های دکتری و پایان‌­نامه­‌های کارشناسی ارشد دانشگاه­‌ها، مراکز آموزش عالی و پژوهشی کشور متناسب با نیازهای انقلاب و جامعه و اولویت­‌های سیاستی کشور از جمله در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی برای چاپ در نشریات علمی سازمان مورد بررسی، ارزیابی و چاپ قرار خواهند گرفت.  

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar