سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۶۰۷۷۶
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۴۰۰- ۳۹: ۲۱
ایرانشهر/ اربابی گفت: به کارگیری ظرفیت فضای مجازی در این رزمایش و ایجاد پویش‌های مردمی صرفه جویی و فرهنگ سازی در کاهش مصرف برق یک ضرورت است و همه مردم می‌توانند در این رزمایش نقش مهمی داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از ایرانشهر، خواهر پاسدار اربابی اظهار کرد: به منظور به صحنه آوردن تمامی ظرفیت‌ها و راه‌اندازی بسیج عمومی برای ایجاد نهضت عمومی صرفه‌جویی در مصرف برق اجرای رزمایش مردمی مدیریت مصرف برق در سطح شهرستان ادامه دارد.

 فرمانده حوزه مقاومت بسیج خواهران سپاه ایرانشهرافزود: استفاده از همه ظرفیت‌های بسیج، نهادها، دستگاه‌ها و پای کار آوردن اقشار مختلف مردم، کمک به جلوگیری از خاموشی‌ها، ایجاد هم افزایی بین دستگاه‌ها و نهادها، راه‌اندازی نهضت مردمی کاهش مصرف برق به میزان ۱۰ درصد وضعیت موجود با مشارکت آحاد مردم از جمله اهداف کلان رزمایش مدیریت مصرف برق است.

وی بیان کرد: رزمایش مردمی مدیریت مصرف برق مبتنی بر کاهش و مدیریت مصرف در حوزه‌های گفتمانی، تبلیغی، مدیریتی و کنترلی است که علاوه بر اقشار مختلف بسیج نیز آحاد مردم نقش‌آفرینی می‌کنند.

اربابی ادامه داد: تجربه‌های ارزشمند گذشته در طول انقلاب اسلامی نشان می‌دهد در شرایط بحرانی هرکجا که از ظرفیت بسیج مردمی استفاده شده و مردم نقش آفرین بوده‌اند موفقیت حاصل شده و این درس بسیار مهمی است که باید همواره مورد توجه ما باشد.

این مسئول اضافه کرد: در شرایط بیماری کرونا که کشور درگیر موج‌های سنگین بود اجرای طرح شهید سلیمانی که موجب راه اندازی بسیج عمومی مردم برای کنترل و کاهش آسیب‌ها شد بسیاری از آسیب‌های بیماری را کاهش داد و امروز طرح شهید سلیمانی و طرح‌های دیگر به عنوان یک الگوی موفق در اختیار ما هستند.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج خواهران سپاه ایرانشهر گفت: امروز می‌طلبد در حوزه برق برای مدیریت شرایط اقدامات موثر انجام داد که رزمایش مدیریت مصرف برق که با پای کارآوردن ظرفیت عظیم مردمی که در این راستا تلاش خواهد کرد.

اربابی ادامه داد: فرهنگ سازی مصرف بهینه انرژی یکی از مطالبات مقام معظم رهبری در شرایط فعلی است که اگر به درستی انجام شود قطعا در راستای رفع بسیاری از مشکلات موثر است و امروز همه کارشناسان بر ایجاد این فرهنگ سازی نیز تاکید ویژه‌ای دارند.

وی با بیان اینکه کلیه توان حوزه مقاومت بسیج حدیث خواهران در سطح شهرستان‌برای عملیاتی کردن اهداف این رزمایش پای کار خواهد آمد و امیدواریم این رزمایش بتواند برای مدیریت شرایط موثر واقع شود، افزود: نقش دستگاه‌های فرهنگی و خصوصا رسانه‌ها در این رزمایش بسیار با اهمیت و مهم است و لذا باید برای فرهنگ‌سازی صحیح اصلاح الگوی مصرف نقش آفرینی داشته باشند.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج خواهران سپاه ایرانشهر یادآور شد: همچنین گروه های جهادی که در همه شرایط کشور پای کار مردم و انقلاب هستند باید در اجرای این رزمایش سهیم باشند و با انجام اقدامات تخصصی همچون تعمیرات وسایل برقی و خصوصا کولرها و دعوت مردم و جامعه هدف به صرفه جویی نقش آفرینی کنند.

اربابی تاکید کرد: نیاز است ائمه جمعه و جماعت و مدیران و فعالین فرهنگی و اجتماعی با فعالیت در عرصه‌های تبلیغی و فرهنگ سازی در این رزمایش نقش آفرینی کنند.

وی گفت: همچنین به کارگیری ظرفیت فضای مجازی در این رزمایش و ایجاد پویش‌های مردمی صرفه جویی و فرهنگ سازی در کاهش مصرف برق یک ضرورت است و همه مردم می‌توانند در این رزمایش نقش مهمی داشته باشند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar