سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۳۶۱۳۵۶
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۴۰۰- ۱۴: ۱۵
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه طبس خبر داد:
خبازي: اولين محموله نهاده هاي دامي صد تني با همت قرارگاه پيشرفت و آباداني و ستاد کمک هاي مومنانه وارد شهرستان طبس شد.

 سرهنگ دوم پاسدار علی خبازی ،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه طبس در گفتگو با خبرنگار  خبرگزاری بسیج خراسان جنوبی گفت :اولین محموله نهاده‌های دامی صد تنی با همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی و ستاد کمک‌های مومنانه شهرستان وارد طبس شد.

او افزود: در راستای تأمین نهاده‌های دامی با قیمت مناسب برای دامداران از استان فارس و لرستان این نهاد‌ها تامین شده است.

خبازی ادامه داد: در مرحله اول صد تن به ارزش ریالی چهار میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال تهیه شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه طبس بیان کرد قیمت هر کیلو ۴۲۰۰ تومان می‌باشد که در هر تن ۵۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان ارزان‌تر از نرخ بازار خواهد بود.

او افزود: این اقدام به منظور جلوگیری از اهتکار و کمک به دامداران عزیز در شرایط حساس کنونی و تا زمان به ثبات رسیدن قیمت ها ادامه خواهد داشت .

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: