سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پیشوا به مناسبت ٢۶ مرداد سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به ایران اسلامی بیانیه ای صادر کرد.
کد خبر: ۹۳۶۵۶۲۵
|
۲۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۳

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بیست و ششم مردادماه، سالروز بازگشت آزادگان سرافراز بر ملت آزاده ایران مبارک باد.

آزادگان، این سروقامتان سرافراز و نستوه که با تکیه بر ایمان و ارزش‌های معنوی، قله‌های بلند آزادی و آزادگی را فتح نمودند و با مقاومت و پایمردی در برابر شعله‌های صبر و ایمان طعم تلخ شکست و ناکامی را بر دشمنان و حقارت و سرافکندگی را بر متجاوزان این مرز و بوم چشاندند، درسی که نباید هیچگاه از یاد مستکبران جهانی و حامیان رژیم بعثی عراق به ویژه آمریکای جنایتکار برود!

روز ۲۶ مردادماه: بهار آزادی فرزندان سلحشور ملت قهرمان ایران و رادمردان شجاعی است که پس از سال‌ها مقاومت، پای به میهن اسلامی نهاده و با بوسه بر خاک وطن عزیز، تربت شهیدان، مرقد منور امام راحل (ره) و بیعت باشکوه و تاریخی با وصی شایسته و صالح‌اش حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) عزیز، بار دیگر حریت و سربلندی آزادگان مقاوم را به نمایش گذاشتند.

آزادگان دلیر، تمامی توان و همت خویش را در راه خدمت به انقلاب اسلامی، سازندگی و توسعه کشور به کارگرفته و سمبل پایداری ایران اسلامی هستند.

ما پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان پیشوا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مظلوم آزاده، سالروز ورود آزادگان سرافزار به میهن اسلامی را به محضر مبارک مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا، حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی)، آزادگان سلحشور و خانواده محترم آنان، کلیه ایثارگران انقلاب اسلامی و مردم قدرشناس شهرستان پیشوا تبریک عرض نموده، سلامتی و توفیقات آنان را از درگاه خداوند متعال خواستاریم.

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار