خبرهای داغ:
سرتیپ دوم پاسدار رضا کریمی فرمانده تیپ مردم پایه ۷۱ سپاه روح الله (ره) در پیامی عروج آسمانی فرمانده یگان امنیت سپاه روح الله را تسلیت گفت.
کد خبر: ۹۳۷۲۹۰۱
|
۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۱:۲۵

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی؛ سرتیپ دوم پاسدار رضا کریمی فرمانده تیپ مردم پایه ۷۱ سپاه روح الله (ره) در پیامی عروج آسمانی فرمانده یگان امنیت سپاه روح الله را تسلیت گفت.

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

عروج آسمانی جانباز سرافراز سرهنگ پاسدار داود میرزایی فرمانده یگان امنیت سپاه روح الله را به خانواده معظم ایشان و آحاد پاسداران انقلاب اسلامی تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.

▪️بی شک یاد، نام و خاطره آن پاسدار رشید اسلام و رزمنده مدافع حرم اهل بیت(ع) که نقش آفرینی های ارزنده وی در جبهه های دفاع مقدس در هشت سال جنگ تحمیلی و سپس در عرصه های مختلف پاسداری از ارزش های اسلامی کانون جوشش و درخشش این "مجاهد فی سبیل الله " و پاسدار تراز انقلاب در فداکاری و جانبازی برای اسلام و وطن عزیز در میدان تکلیف و تعهد بود؛ برای همیشه زنده و روشنی بخش راه خطیر نسل‌های امروز و فردای نهاد مقدس و مردمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خواهد بود.

▪️از درگاه خداوند کریم برای آن رزمنده ولایتمدار، دلاور و شجاع به عرش پیوسته رحمت و جنت الهی و همنشینی با سید و سالار شهیدان حضرت حسین بن علی (ع) و برای بیت مکرم و آحاد بازماندگان و همرزمان ارجمند ایشان صبر و شکیبایی و ثبات قدم طلب می کنم.

سرتیپ دوم پاسدار رضا کریمی فرمانده تیپ مردم پایه ۷۱ سپاه روح الله (ره)

انتهای پیام/ 

ارسال نظرات