دلگان/ جلسه شورای اداری شهرستان دلگان به مناسبت هفته دفاع مقدس در سالن جلسات ناحیه سپاه این شهرستان برگزار شد.
کد خبر: ۹۳۷۴۰۶۶
|
۲۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۳
به گزارش خبرگزاری بسیج از دلگان، ظهر امروز، جلسه شورای اداری شهرستان دلگان سیستان و بلوچستان به مناسبت هفته دفاع مقدس در سالن جلسات ناحیه سپاه برگزار شد.

مجتبی شجاعی فرماندار شهرستان دلگان در این جلسه با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، بیان کرد: این هفته یادآور رشادت و فداکاری رزمندگانی است که با ازخودگذشتگی مقابل دشمنان این خاک ایستادند.

وی در ادامه بیان کرد: در هفته دفاع مقدس برنامه‌های مختلف فرهنگی و مذهبی در سطح شهرستان دلگان سیستان و بلوچستان ذاجرا خواهد شد.
جلسه شورای اداری شهرستان دلگان به مناسبت هفته دفاع مقدس

رئیس ستاد هفته دفاع مقدس شهرستان دلگان افزود: سنگربندی مقابل ادارات، افتتاح طرح‌های اشتغالزایی، افتتاح مسکن، میز خدمت ادارات و... برخی از برنامه‌هایی است که در طول این هفته در دلگان برگزار می‌شود.

روح الله زمانی نیا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان دلگان در این مراسم، با اشاره به فرارسیدن چهل و یکمین سالروز حمله ارتش رژیم بعث عراق به خاک کشورمان و آغاز هفته دفاع مقدس، گفت: این هفته یادآور رشادت و از خودگذشتگی، ایثار و فداکاری رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس است.

وی ادامه داد: رزمندگان، شهدا و ایثارگران با مجاهدت و تلاش خود در دوران دفاع مقدس، یک وجب از خاک میهن اسلامی ما را به رژیم بعث عراق و بیگانگان ندادند.

این مسئول در ادامه افزود: در هفته دفاع مقدس برنامه‌های مختلفی از سوی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان دلگان در سطح پایگاه ها، حوزه‌ها و مراکز بسیج برگزار خواهد شد.

زمانی نیا خاطرنشان کرد: حضور پایوران و بسیجیان در نماز جمعه، غبارروبی مزار شهدا، دیدار با خانواده معظم شهدا، افتتاح طرح‌های محرومیت زدایی، رزمایش کمک مومنانه، فضاسازی حوزه‌ها و پایگاه‌های بسیج، دیدار اعضای ستاد هفته دفاع مقدس با امام جمعه، برنامه‌های ورزشی و ... از برنامه‌های مهم این هفته خواهد بود.
ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار