نماینده ولی‌فقیه در گیلان با اشاره به اینکه دشمن به دنبال دور کردن مردم از آرمان های انقلاب است، گفت: حضور همه جانبه و آگاهانه مردم از راه های حفظ دستاوردهای انقلاب است.
کد خبر: ۹۳۷۵۶۹۹
|
۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۸
به گزارش خبرگزاری بسیج از رشت، آیت‌الله رسول فلاحتی صبح پنج‌شنبه در مراسم گلباران مزار شهدای دوران دفاع مقدس رشت با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران آمریکا را ذلیل کرد، اظهار کرد: جایگاه نازل ایران قبل از انقلاب با عزت و اقتدار کشور پس از پیروزی انقلاب قابل مقایسه نیست.

نماینده، ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه بزرگترین دستاورد جنگ ۸ ساله، برگرداندن قدرت و جایگاه واقعی و عظمت به ملت ایران بود، افزود: امروز رئیس جمهور با اقتدار کامل به دولت آمریکا می‌گوید که آن‌ها در هیچ جا حتی کشور خود اعتبار و جایگاهی ندارند.

وی با بیان اینکه تمدن و ایستادگی جوانان و شهیدان ما منجر به اخراج آمریکا از منطقه شد، تصریح کرد: امروز آمریکایی‌ها از منطقه بیرون نمی‌روند بلکه آن‌ها را از منطقه بیرون می‌کنیم و خون شهیدان ثمر داده و آمریکایی‌ها ذلیلانه شکست خوردند.

نماینده، ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه انقلاب عزت و اقتدار را به ملت‌های مسلمان برگرداند، افزود: برخی کشور‌های منطقه تمامی امکانات خود برای مقابله با گسترش اسلام را به کار گرفتند، اما انقلاب اسلامی مقتدرانه مقابل آن‌ها ایستاد.

آیت‌الله فلاحتی با اشاره به ضرورت حفظ دستاورد‌های انقلاب، بیان کرد: دشمن می‌خواهد ما بیگانه از آرمان‌های خود شویم، اما حضور همه جانبه، آگاهانه، مدافعانه و مجاهدانه و میدانی مردم یکی از راه‌های حفظ دستاورد‌های انقلاب و دفاع مقدس است.

انتهای پیام/
ارسال نظرات
آخرین اخبار