سازمان بسیج هنرمندان تهران بزرگ برگزار می‌نماید؛
ملیکه عرش تئاتری که روایتگر دختران و زنان متفاوت در عرصه‌های مختلف تاریخی است، از سوی سازمان بسیج هنرمندان به نمایش در می‌آید.
کد خبر: ۹۳۷۸۷۵۳
|
۰۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۲

به گزارش خبرگزاری بسیج از سپاه تهران بزرگ، سازمان بسیج هنرمندان سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ، تئاتر «ملیکه عرش» از سوی سازمان بسیج هنرمندان تهران بزرگ و از تاریخ ۸ مهرماه تا ۱۵ مهر ماه در تالار محراب به نمایش در می‌آید.

 ملیکه عرش، روایتگر دختران و زنان متفاوت در عرصه‌های مختلف تاریخی است؛ روایتی از تربیت دختران در کودکی تا انتخاب‌هایشان در جوانی، از عصر جاهلیت تا عصر مدرن تقابل انتخاب‌هایی که سرنوشت‌هایشان را می‌سازد.

اما این انتخاب‌‌ها ریشه در تربیت و نگرش خانواده‌هایشان دارد که آینده آنان را ساخته است.

 ملیکه عرش کاری متفاوت از گروه هنری حسیبا می‌باشد که با پشتیبانی موسسه نباء ناحیه مقاومت بسیج حضرت امیرالمومنین علیه السلام که پیشتر با نام دختران یاس فعالیت داشت، اکنون با حمایت سازمان بسیج هنرمندان تهران بزرگ با نظارت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در حالی این تئاتر را که بیش از یک ساعت است، در تالار مجموعه محراب به روی صحنه می‌برند که مدت شش ماه است تمام تمرینات شان در دوران سخت قرنطینه و کرونا به صورت مجازی و حضوری با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی در سوله‌های ورزشی بزرگ یا فضای باز اردوگاه صاحب الزمان (عج) انجام شده است.

«ملیکه عرش» روایتی متفاوت از زنان و دختران تاریخ

 

 
ارسال نظرات
آخرین اخبار