نیکشهر/ به مناسبت گرامیداشت این هفته،جمعی از پرسنل پاسدار به همراه تعدادی از بسیجیان در یک حرکت نمادین با هدف پاسداشت از ایثارگران هشت سال دفاع مقدس و نجات جان همنوع خون خود را اهدا کردند.
کد خبر: ۹۳۷۹۰۸۸
|
۰۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۷

به گزارش خبرنگار بسیج از نیکشهر، به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، جمعی از پرسنل پاسدار به همراه تعدادی از بسیجیان در یک حرکت نمادین با هدف پاسداشت از ایثارگران هشت سال دفاع مقدس و نجات جان همنوع، خون خود را اهدا کردند.

سرهنگ پاسدار علی اکبرصفوی ضمن تبریک و گرامیداشت هفته دفاع مقدس و قدردانی از کادر درمان و سلامت، گفت: ایستادگی و سرافرازی امروز کشور ایران بی شک بواسطه وجود ایثارگرانی است که جای جای ایران اسلامی نشانی از رشادت آنها دارد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نیکشهر با اشاره به اهمیت اهدای خون به نیازمندان تصریح کرد: بسیاری از بیماران نیاز به خون‌ دارند و ملت ایران همیشه در این زمینه مشارکت جدی داشتند زیرا با نگاهی ارزشی و دینی به این اتفاق باور دارند.

این مسئول خاطرنشان کرد: اهدای خون می‌تواند موجب حیات افراد بیمار شود از سوی دیگر این اقدام انسانی در هفته دفاع مقدس از مصادیق ایثار اجتماعی نیز محسوب شده و تجلی کوچکی از ایثار در همه عرصه‌ها است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار