چابهار/ یادواره شهدای شهرستان چابهار در اداره کل بنادر و دریانوردی با حضور پرشور مردم و رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گردید.
کد خبر: ۹۳۷۹۱۸۷
|
۰۷ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۱

به گزارش خبرنگار  بسیج از چابهار، سرهنگ محمدعلی پوراحمدیان، در این برنامه گفت: یادواره شهدا با هدف آشنایی با طرز فکر و سیره شهدا است.

وی با ذکر این نکته که اگر این فرهنگ نهادینه شود جامعه را به سعادت و کمال می‌رساند، ابراز داشت: برگزاری یادواره‌ها خود یکی از راه‌های زنده نگه داشتن این فرهنگ ناب و انسان ساز است.

سرهنگ پوراحمدیان ابراز داشت: دفاع مقدس غیرتمندی مردم ایران را به رخ جهانیان کشاند و تمام اقشار مردم در این حماسه تاریخی نقش آفرینی کردند.

وی با ذکر این نکته که انتقال مفاهیم و آرمان‌های دفاع مقدس به جوانان یک الزام است،.تصریح کرد: تمام افراد جامعه باید به اندازه توان خود در راستای شناساندن مفاهیم دفاع مقدس به نسل جدید تلاش کنند تا با ادامه دادن راه شهدا، جامعه مسیر رشد و اعتلای خود را طی کند.

فرمانده سپاه چابهار برگزاری یادواره‌های شهدا را یکی از اساسی‌ترین ابزارهای ترویج فرهنگ ایثار، شهادت و مقاومت دانست و گفت: امنیت و آرامش کشور مدیون خون پاک این عزیزان است.

ارسال نظرات