زنجان-استاندار زنجان گفت :در انتصابات تمام تلاشم این خواهد بود که از شایستگان استفاده کنم، کارآمدی، ملاک اصلی برای انتخاب مدیران است.
کد خبر: ۹۳۸۳۳۸۱
|
۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۹

به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان، محسن افشارچی شامگاه امروز در اولین نشست خبری با اصحاب رسانه، اظهار داشت : اعتقادی به تغییر ندارم مگر اینکه از لحاظ کارکردی فرد را مخالف تفکر و برنامه‌های خود بدانم. 

 

ملاك اصلي انتخاب مديران كارآمدي است

 

استاندار زنجان تصریح کرد :دوخطه کردن راه‌آهن، مسائل  حوزه آب، اقتصاد دیجیتال، گردشگری از اهداف و مواردی است  که به رئیس جمهوری و تیم دولت انعکاس داده می‌شود.این مسئول با بیان اینکه  عجله‌ای برای تغییر مدیران ندارم، تاکید کرد :سعی خواهم کرد از افراد شایسته، توانمند و کارآمد استفاده و از مسئولین غیر بومی استفاده نخواهم کرد. افشارچی با بیان اینکه مسائل فرهنگی باید مسجد محوری باشد، خاطرنشان کرد :هیئت‌های مذهبی که در ارتقای فرهنگ تاثیرگذار است  از جمله ظرفیت‌های مهم در عرصه فرهنگی است و باید از پتانسیل‌های فرهنگی از جمله هیئت‌های مذهبی، هنر و فعالیت‌های قرآنی استفاده کرد

 

این مسئول با بیان اینکه  به‌ دنبال تحقق قطب آی تی شدن استان زنجان هستیم، تاکید کرد : داشتن نگاه شعاری به قطب آی.‌تی درست نیست و باید اعداد و ارقام در دست باشد. 

 

وی با بیان اینکه  دو سوم اشتغال در بخش صنعت و خدمات و یک سوم اشتغال در بخش کشاورزی و معدن است ، تصریح کرد : نرخ بیکاری استان زنجان در مقایسه با کشور قابل قبول و رضایت بخش می باشد. 

 

استاندار زنجان در ادامه با اشاره به  برنامه خود در حوزه ورزش، خاطرنشان کرد: توسعه ورزش همگانی و تکمیل ورزشگاه نیمه‌کاره ۱۵ هزار نفری از اولویت‌ها می باشد و همچنین توجه به ورزش قهرمانی حائز اهمیت بوده و باید به آن توجه لازم داشته باشیم.

ارسال نظرات
پر بیننده ها