مسئول مرکز تربیت بدنی و ورزش بسیج سپاه امام صادق (ع) از برگزاری بیش از 300 برنامه فرهنگی ورزشی در سراسر استان بوشهر به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش خبر داد.
کد خبر: ۹۳۸۴۶۰۹
|
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۵

به گزارش خبرگزاری بسیج از بوشهر، ‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏سرهنگ روح الله فرزین با گرامیداشت هفته تربیت بدنی گفت: هفته تربیت بدنی فرصتی برای اندیشیدن به روش‌های توسعه و رشد وجودی انسان و معرفی الگوهای انسانیت و پهلوانی است.
وی با اشاره به برنامه‌های گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش اظهار کرد: بیش از 300 برنامه فرهنگی ورزشی به همت مرکز تربیت بدنی و ورزش بسیج سپاه امام صادق علیه السلام با همکاری مراکز تربیت بدنی رده‌های مقاومت، ادارات ورزش و جوانان استان و شهرستان‌ها و هیئت‌های ورزشی سراسر استان با رعایت نکات بهداشتی در حال برگزاری است.
این مقام مسئول افزود: این برنامه‌ها شامل همایش‌های پیاده‌روی، دوچرخه ‌سواری، کوه‌پیمایی و مسابقات مختلف ورزشی در سطح پایگاه حوزه شهرستان و استان شامل تیراندازی،دارت،نقش خوانی،دو ومیدانی، فوتسال،والیبال ساحلی،بومی محلی ،امادگی جسمانی ، تنیس روی میز، دفاع شخصی،کاراته و ...
برنامه‌های فرهنگی ورزشی شامل زیارت قبور مطهر شهدا ، دیدار از خانواده شهدا، تجلیل از پیشکسوتان عرصه ورزش،اردوهای جهادی با حضور ورزشکاران،کمک های مومنانه، نصب بنر جهت گرامیداشت هم در فضای مجازی و حقیقی، پاک سازی ساحل و اماکن ورزشی با کمک ورزشکاران ، کارهای فرهنگی ورزشی در فضای مجازی و گروها،
باز هم این هفته خدمت همه ورزشکاران تربیت عرض میکنم
انتهای پیام/

ارسال نظرات
آخرین اخبار