بسیج و بسیجی، خاطرات رزمنده ایی را زنده می سازد که با شجاعت تمام، هشت سال دفاع از میهن عزیزمان را به عهده گرفتند و مردانه و بدون خستگی، صحنه‏ هایی را در جنگ آفریدند که قلم هیچ گاه قادر به توصیف آن نیست.
کد خبر: ۹۳۹۰۸۸۶
|
۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۰

پیام تبریک فرمانده سپاه شهرستان دیّر به مناسبت هفته بسیج

به گزارش خبرگزاری بسیج از دیّر،سرهنگ پاسدار ایرج سلیمانی فرمانده سپاه سیدالشهداء علیه السلام شهرستان دیّر طی پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک گفت.

شرح پیام:

بسیج، مدرسه عشق و ایثار و یادآور خاطره عزیزترین نهاد و بزرگترین مردان تاریخ ما است، نهادی که به تعبیر امام راحل، تشکیل آن از برکات و الطاف خداوند تعالی بوده و شجره طیبه ، درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

بسیج و بسیجی، خاطرات رزمنده‏ایی را زنده می سازد که با شجاعت تمام، هشت سال دفاع از میهن عزیزمان را به عهده گرفتند و مردانه و بدون خستگی، صحنه‏ هایی را در جنگ آفریدند که قلم هیچ گاه قادر به توصیف آن نیست.

اگرچه دفاع مقدس، برگ زرینی از تاریخ پر افتخار ملت ایران است که توسط مردمی‌ترین نیرو‌های مدافع انقلاب اسلامی ورق خورده است، اما امروزه سیره و روش آن نیرو‌های عظیم، تبدیل به یک تفکر شده است یعنی «تفکر بسیجی»؛ و هدف بالاتر و والاتر این است که این تفکر همواره در تار و پود جامعه جاری است وعاشقان، فرهنگ ناب بسیج را با خون شهدا، با فدارکاری ایثارگران و با پیوند ولایتمداری نگهداشته‌اند و آن را به خاک جبهه‌ها و بوی چفیه‌ها مزین کرده‌اند.

اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن هفته بسیج به همه بسیجیان غیور استان بوشهر،بخصوص بسیجیان بصیر و ایثارگر شهرستان دیّر ، یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و سال‌های جنگ تحمیلی به ویژه شهدای بسیجی را گرامی‌ می‌دارم.

 

انتهای پیام/

ارسال نظرات
آخرین اخبار