خبرهای داغ:
نماز جمعه بخش طغرالجرد کوهبنان به امامت حجت‌الاسلام یاور نجم الدینی با حضور جمعی از مسئولین ، فرماندهان نظامی و انتظامی و مردم ولایت مدار در مصلای شهر کیانشهر برگزار شد.
کد خبر: ۹۳۹۱۴۴۸
|
۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۴

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان؛ خطیب جمعه طغرالجرد بعد از دعوت همگان به رعایت تقوای الهی با استناد به کلام مولای متقیان خطاب به حاکم مصر گفت: حضرت در این نامه از فرماندار می خواهد در برابر مردم متواضع ، نرم خو و گشاده رو باشد زیرا مردم با دیدن او به زندگی، به بندگی شان برای خدا و به وجود اهل بیت (ع) امیدوار می شوند.

وی تاکید کرد: حضرت از او خواست عدالت و مواسات داشته باشد زیرا اگر حاکمی عدالت و مواسات نداشته باشد مفسدین در او طمع می کنند و او را ابزار دست خود قرار می دهند و حق مستضعفین را غصب می کنند.

امام‌ جمعه طغرالجرد در ادامه بیان داشت : مدیران که خداوند توفیق خدمتگزاری در نظام‌اسلامی را به آنان داده  خادم مردم باشند، امروز مردم نسبت به هر زمانی به اصول و آرمان‌های انقلاب و به مسئله ولایتمداری اعتقادشان قوی تر است و این به دلیل عدم موفقیت دشمنان نظام اسلامی  در انواع و اقسام توطئه‌ها است.

حجت الاسلام یاور نجم الدینی افزود: امروز جمهوری اسلامی با تکیه بر توحید و ولایت مداری مقتدر و خودکفاست در تولید کشتی های پهن پیکر، سکوهای نفتی ، ساخت پهباد، موشک و صنايع دفاعی و....  یک ابر قدرت حقیقی است.

وی تصریح کرد:  در بحث سرقت نفت در دریا شاهد بودیم چطور ابهت استکبار شکسته شد و اقتدار جمهوری اسلامی ایران به نمایش گذاشته شد.

حجت الاسلام نجم الدینی در ادامه آغاز هفته بسیج را خدمت همه بسیجیان و فرماندهان تبریک گفت و از این قشر که در عرصه های مختلف سیاسی، علمی، اقتصادی، و جهادی مایه افتخار هستند تقدیر و تشکر کرد.

 وی در ادامه تصریح کرد: حضرت آقا در خصوص بسیج می فرمایند : بسیج یعنی به صحنه و میدان آمدن، بسیج در تمام عرصه های خدمت آماده است لذا مسئولیت بسیج و بسیجی از قبل سنگین تر است.

امام جمعه بخش طغرالجرد شهادت سه نفر از مدافعان امنیت و نیروهای جان برکف نیروی انتظامی در درگیری با اشرار را خدمت امام زمان عج، مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) مردم عزیز استان کرمان و خانواده معظم این شهداء تبریک و تسلیت گفت.

وی همچنین درگذشت مجتهد عالیقدر حجت‌الاسلام والمسلمین شبستری را تسلیت گفت و با استناد به منویات مقام‌معظم رهبری( مد ظله العالی )گفت: ایشان یکی از نیروهای موفق در خدمات اجتماعی بود این مسئله بسیار مهمی است که یک روحانی در خدمات اجتماعی بدرخشد.

 

 

ارسال نظرات
آخرین اخبار