فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرکرد گفت: همزمان با ایام هفته مبارک بسیج بیش از 150 برنامه در سطح پایگاه های مقامت بسیج این شهرستان برگزار خواهد شد.
کد خبر: ۹۳۹۱۷۰۳
|
۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۳

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری؛ سرهنگ پاسدار کرم نظری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرکرد با تبریک فرارسیدن هفته بسیج در گفتگو با خبرگزاری بسیج گفت: همزمان با فرارسیدن ایام هفته مبارک بسیج بیش از 150 برنامه در سطح پایگا های مقامت بسیج این شهرستان برگزار می شود.

وی در ادامه با تاکید بر اهمیت بزرگداشت این هفته مبارک افزود: بسیج در طول هشت سال دفاع مقدس و پس از آن همواره پشتوانه محکمی برای حفظ آرمان‌ها و ارزش‌های مقدس نظام و انقلاب اسلامی بوده و هست.

سرهنگ نظری بیان کرد:بسیج مولود انقلاب است و برای دفاع از این شجره طیبه خون های زیادی تقدیم شده است، امروز اقتدار نظامی و فرهنگی بسیج ،دشمن را از رسیدن به اهداف خودمایوس کرده است.

وی گفت: فضاسازی حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج در سطح شهرستان، برگزاری برنامه نمایش اقتداردر مصلی شهرکرد، برگزاری چندین یادواره شهدا و آبروی محله و غبار روبی و عطر افشانی قبور مطهر شهدا، نشست های فرهنگی بصیرتی،از جمله برنامه های گرامیداشت هفته بسیج در شهرستان شهرکرد می باشد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرکرد افزود: برگزاری پیاده روی عمومی، برگزاری مسابقات کتاب خوانی و ، افتتاح طرح های سازندگی، برپایی پویش اهدای خون، اجرای طرح بهداشتی سردار شهید سلیمانی و رزمایش مومنانه از دیگر عناوین برنامه های گرامیداشت هفته بسیج در شهرستان شهرکرد به شمار می روند که همگی با رعایت دقیق شیوه نامه بهداشتی اجرا خواهند شد.

ارسال نظرات
آخرین اخبار