یاسوج- فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: سال گذشته تاکنون، بیش از ۶۵۰ واحد مسکونی با مشارکت بسیج و کمیته امداد امام خمینی (ره) و ستاد اجرایی فرمان امام ره برای مددجویان در استان ساخته شد.
کد خبر: ۹۳۹۲۱۶۳
|
۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۱

به گزارش خبرگزاری بسیج کهگیلویه و بویراحمد،سردار حمید خرم دل امروز در نشست شورای اداری استان که به مناسبت هفته بسیج در سالن اجتماعات سپاه فتح برگزار شد ، اظهار داشت: از سال گذشته تاکنون ۲ هزار و ۱۰۰ جهیزیه در استان توزیع شده و در هفته جاری نیز ۴۵۰ جهیزیه تقدیم زوج های جوان خواهد شد.

وی خطاب به مدیران در ادارات مختلف استان، تاکید کرد: به صورت ۱۰۰ درصد روی سپاه و بسیج در اجرای ماموریت ها می توانید حساب کنید.

خرم دل ابراز داشت: در پی مصوبات سفر سردار سلیمانی در ماه گذشته به این استان، ۲۰ میلیارد تومان برای خرید ماشین آلات در بحث نیاز در مواقع بحرانی و شرایط عادی برای کمک به مردم استان فراهم شده است.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: در بحث کمک های معیشتی نیز امسال بسته های ورزشی، کمک آموزشی به مدارس در مناطق مختلف و محروم استان ارسال شد.

سردار خرم دل از استاندار درخواست هایی نظیر تقویت پایگاه های مقاومت بسیج ادارات، تقویت گروه‌های جهادی، برگزاری تحلیل های سیاسی و بصیرت بخشی به کارمندان ادارات در نمازخانه ادارات و برگزاری یاداره شهدا را داشت.

وی ابراز داشت: بیش از یک سوم مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در مجموعه بسیج سازماندهی شده اند که مایه افتخار است.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: شعار هفته بسیج امسال «بسیج پاره تن مردم است» می باشد.

سردار خرم دل ادامه داد: سند اعتلای بسیج از سوی رهبر انقلاب به سازمان بسیج مستضعفین ابلاغ شده که باید به مدت ۱۰ سال این سند را به سرانجام برسانیم.

وی تاکید کرد: با تفرقه نمی توان کاری را به سرانجام رسانید و باید با همدلی و وحدت میان مدیران کارها به پیش روند.

انتهای پیام

 

ارسال نظرات
آخرین اخبار