به مناسبت هفته بسیج دفتر واحدهای مقاومت بسیج دانش آموزی شهید فرهاد صفا (رشته نظری) و شهید حاج حسن شاطری (هنرستان) در آموزشگاه تومان مدیری سرخه افتتاح شد.
کد خبر: ۹۳۹۲۲۲۰
|
۰۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۳

به گزارش خبرگزاری بسیج در سرخه؛ همزمان با آغاز هفته مبارک بسیج، دفتر واحدهای مقاومت بسیج دانش آموزی شهید فرهاد صفا (رشته نظری) و شهید حاج حسن شاطری (هنرستان) در آموزشگاه تومان مدیری سرخه با حضور سرهنگ محمدمهدی ادهم  فرمانده نیروی مقاومت بسیج سپاه ناحیه و جمع دیگری از مسئولین شهرستانی افتتاح شد.

در این مراسم سرهنگ ادهم، ضمن عرض تبریک هفته بسیج، با اشاره به دلاور مردی ها و رشادت های بسیجیان در 8 سال دفاع مقدس اظهار کرد: امروز هم راه جهاد ادامه دارد و باید در زمینه های مختلف برای خدمت به مردم گام برداشت.

او افزود: اقتدار امروز جمهوری اسلامی ایران مدیون خون شهدا، جانفشانی و ازخودگذشتگی رزمندگان هشت‌ سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم است که با اهدای جان خود عزت، اقتدار، امنیت و سربلندی را به ایران اسلامی ارزانی داشتند.

فرمانده نیروی مقاومت بسیج سپاه ناحیه شهرستان تصریح کرد: بسیج مدرسه عشق است و هرکسی که وارد بسیج می‌شود باید با عشق به انقلاب اسلامی و اسلام خدمت کند.

ادهم در ادامه خواستار برنامه ریزی مناسب برای جذب حداکثری دانش آموزان به جرگه بسیج دانش آموزی در این آموزشگاه شد.

ارسال نظرات
آخرین اخبار