هفته بسیج یادآور از خودگذشتگی‌های فرزندان رشید ایران اسلامی است
کد خبر: ۹۳۹۲۴۳۷
|
۰۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۳

به گزارش خبرنگار بسیج از قصرقند، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قصرقند به مناسبت هفته بسیج پیام تبریکی صادر کرد.

در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و حدیث عشق می‌دهد.                                                                                                                                  

                                                                                                             امام خمینی (ره)

هفته بسیج یادآور از خودگذشتگی‌های فرزندان رشید ایران اسلامی است، یادگاران شجره طیبه‌ای که معمار کبیر انقلاب اسلامی بنا نهاد که نشان از دوراندیشی و نگاه استراتژیک و همه جانبه آن پیر فرزانه بود، لشکر مخلص خدا در دوران دفاع مقدس و از همه اقشار مردم، دانش آموز، دانشجو، معلم روحانی، کسبه و بازاریان همه و همه به میدان آمدند و تمام قد از کشور دفاع کرده‌اند و تفکر بسیج، در ایران اسلامی ریشه زد.

بسیج همیشه در صحنه بوده و در تمام ادوار تاریخ درخشان انقلاب اسلامی، مایه سرافرازی، اقتدار و اتحاد کشور عزیزمان بوده است. بعد از دفاع مقدس هم در تمام عرصه‌های اجتماعی، علمی، پزشکی، دفاعی، سازندگی، حوادث طبیعی با تمام توان و اخلاص به یاری مردم و کشور شتافتند و امروز هم در عرصه مبارزه با ویروس منحوس کرونا، بسیج به میدان آمده است، از خدمات پزشکی تا ضدعفونی معابر و کمک‌های مومنانه و به قول مقام معظم رهبری بسیج یعنی نیروی کارآمد برای همه میدان‌ها.

خداوند سبحان را شاکریم که اندیشه متعالی تشکیل بسیج که توسط معمار کبیر انقلاب اسلامی شکل گرفت، اینک، اندیشه فراگیر و گسترده در کشور است.

اینجانب هفته مبارک بسیج را که به شعار "بسیج، پاره تن مردم است"، مزین گشته است به همه بسیجیان سرافراز و مردم همیشه در صحنه استان سیستان و بلوچستان به ویژه شهرستان قصرقند و منطقه تبریک عرض می نمایم و امیدوارم که بتوانیم با گسترش تفکر بسیجی بر همه مشکلات کشور فائق آییم.

ارسال نظرات
پر بیننده ها