ساری-فرمانده سپاه آمل گفت: شعار هر خانه یک کارخانه که سرلوحه قرار دادیم، کارخانه‌های کوچک خروجی‌های بزرگی در جامعه داشته و باعث اشتغال افراد زیادی شده است.
کد خبر: ۹۳۹۳۰۳۲
|
۰۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۹

به گزارش خبرگزاری بسیج از مازندران،به مناسبت هفته بسیج و با هدف حمایت از تولیدات خانگی و رونق تولید و اشتغال زایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در محل دائمی نمایشگاه‌های آمل افتتاح شد.

جابر عسگری ظهر امروز در حاشیه این نمایشگاه در گفت و گو با خبرنگار بسیج در آمل با اشاره به تأکیدات چند ساله رهبری انقلاب به مسأله اقتصادگفت: نمایشگاه حاصل کارآفرینانی است که به همت بسیج سازندگی و دستگاه‌های همسو توانستند به اشتغال‌زایی بپردازند.

فرمانده سپاه آمل با اعلام برپایی  ۴۵ غرفه در این نمایشگاه،افزود: صنایع دستی، تولیدات خانگی، پوشاک اسلامی، وسایل تزیینی، گل و گیاه و دیگر محصولات با قیمت مناسبی به فروش می‌رسد.

سرهنگ عسگری با اشاره به اینکه این نمایشگاه چهار روز ادامه دارد، ادامه داد: وام‌های که توسط بسیج سازندگی و کمیته امداد داده شده در حوزه اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی اتفاقات خوبی انجام شد.

فرمانده سپاه آمل در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: شعار هر خانه یک کارخانه که سرلوحه قرار دادیم، کارخانه‌های کوچک خروجی‌های بزرگی در جامعه داشته و باعث اشتغال افراد زیادی شده است.

فرمانده سپاه آمل از تداوم نمایشگاه اقتصاد مقاومتی خبر داد و گفت: نمایشگاه‌ها را برپا کردیم تا هم محصولات را ببیند ودر صورت نیاز بخرند و هم انگیزه‌ای ایجاد کند؛ قطعا این نمایشگاه‌ها تداوم خواهد داشت و پشتیبانی در قالب وام‌ها ادامه دارد.

سرهنگ عسگری برپایی نمایشگاه‌های اقتصاد مقاومتی را حمایتی برای خانواده دانست و افزود: هم به جهت حمایت و پشتیبانی خانواده‌های کم بضاعت و زنان سرپرست خانواده در این حوزه ورود پیدا کردند، خیلی‌ها اشتغال شان بخاطر کرونا ورشکست شدند، این کار زمانی شروع شد، بعضی از غرفه‌ها تا ۲۰۰ نفر اشتغالزایی انجام دادند.

فرمانده سپاه آمل در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: بسیج سازندگی مرکز مشاوره برای کسانی که می‌خواهند در کارافرینی ورود پیدا کنند دارد و کسانی که درعرصه‌های مختلف، علاقه‌مند خود و ظرفیت‌ها استفاده کنند، راهنمایی خواهند کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
آخرین اخبار