اولین جشنواره جهادگران علم و فناوری شهرستان چادگان در دومین روز از هفته مبارک بسیج با حضور تعدادی از مبتکرین، مخترعین، مدیران شبکه علمی و جهادگران علم و فناوری همراه با ارائه ۴ طرح ابتکاری و اختراعی و مراسم تجلیل از جهادگران علم و فناوری برگزار شد.
کد خبر: ۹۳۹۳۱۱۷
|
۰۲ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۸

به گزارش خبرگزاری بسیج از چادگان، اولین جشنواره جهادگران علم و فناوری شهرستان چادگان، به همت معاونت علمی پژوهشی و فناوری ناحیه مقاومت بسیج، در دومین روز از هفته مبارک بسیج با حضور تعدادی از مبتکرین، مخترعین، مدیران شبکه علمی و جهادگران علم وفناوری و برگزار شد.

در این  جشنواره فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، ضمن گرامیداشت هفته بسیج و با اشاره به سخنرانی اخیر مقام معظم رهبری و تاکیداتی که ایشان در این خصوص مطرح فرمودند، گفت: فعالیت بسیج در عرصه‌های مختلف علم و فناوری رویکردی ارزشمند است که دنبال می‌شود.

سرهنگ دوم پاسدار علی بخشی در ادامه، بر لزوم حمایت از جریان علمی توسط سازمان‌ها و دستگاه‌های دولتی تاکید کرد.

مهندس علوی معاون فرماندار نیز در خصوص هفته بسیج و اهمیت نقش بسیج در میدان های گوناگون به ویژه مبحث علم و فناوری ایراد سخن کرد.

در این جشنواره 4 نفر از مبتکرین و مخترعین طرح‌های ابتکاری و اختراع خود را ارائه کرده و به پرسشهای مسئولان حاضر در جشنواره پاسخ دادند.

در این مراسم که مسئولانی از فرمانداری، بخشدار مرکزی، جهاد کشاورزی، اداره فنی حرفه‌ای، شرکت آب و فاضلاب، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، شرکت شهرک‌های صنعتی و اداره آموزش و پرورش شرکت داشتند، از جهادگران علم و فناوری تجلیل شد.

قرار است طرح‌های ارسالی به دبیرخانه جشنواره تا تاریخ ۵ آذر مورد بررسی و داوری قرارگرفته و منتخبین به مرحله استاتی راه یابند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار