علیرضا زاکانی شهردار تهران طی حکمی احسان متولیان را به عنوان دبیرکل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران منصوب کرد.
کد خبر: ۹۴۰۳۰۸۳
|
۰۸ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۰

به گزارش خبرگزاری بسیج، علیرضا زاکانی رییس مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران در راستای مصوبه نشست اخیر مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران که با حضور شهرداران کلانشهرها برگزار شد احسان متولیان را به عنوان دبیرکل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران منصوب کرد.

 

در متن این حکم آمده است:

 

انتظار می‌رود با اتکا به اسناد بالادستی و مصوبات مربوطه ، شاهد ایجاد و استقرار نظام منسجمی از محتواها و رویه‌های مدیریت کلان‌شهرها به‌منظور کارآمدسازی مجمع باشیم و برای تحقق این مهم ، فراهم‌سازی سهولت در هماهنگی با نهادها و ارگان‌های دولتی و عمومی ، مجلس شورای اسلامی و شورای‌عالی استان‌ها ، تشکیل منظم جلسات شهرداران ، کمیسیون‌ها و کمیته‌های تخصصی مربوطه و پیگیری مصوبات جلسات مزبور را در دستور کار خود قرار دهید .

 

امید است با تکیه‌بر ظرفیت‌های بالای علمی و عملی در حوزه مدیریت شهری ، زمینه مساعد و خلاقانه‌ای برای هم‌گرایی و هم‌افزایی هدفمند در بین شهرداران کلان‌شهرهای ایران ایجاد نموده و زمینه‌ساز تصمیم‌گیری‌های تحول‌آفرین در این حوزه در چارچوب قوانین و مقررات جهت جلب مشارکت شهروندان و تحقق توسعه همه شهرهای کشور باشید .

 

توفیقات روزافزون جنابعالی را در ایفای کامل مسئولیت محوله از خداوند منان مسألت می‌نمایم .

 

لازم به ذکر است احسان متولیان متولد 1358 دانش آموخته مهندسی فناوری اطلاعات میباشد. از سوابق این مدیر می توان به مسولیتهای ایشان در وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ، سازمان تبلیغات اسلامی و مجموعه های اقتصادی نهادهای عمومی اشاره کرد.

ارسال نظرات