شاهرود_مسئول حوزه بسیج ادارات الحدید شاهرود گفت: حاج قاسم سلیمانی و مکتب وی نماد و تراز یک انقلابی واقعی است که نهادینه‌سازی اصول وی در هر عرصه‌ای می‌تواند موجبات گشایش را پدید آورد.
کد خبر: ۹۴۰۵۰۸۴
|
۱۴ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۹

به گزارش خبرنگار بسیج، سرهنگ پاسدار جعفر اسماعیلی در مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی و سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و ابوالمهدی المهندس در زینبیه روستای قلعه نوخالصه شاهرود اظهار کرد: امروز قاسم سلیمانی از یک شخص تبدیل به یک فرهنگ و به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی یک مکتب شده است.
فرمانده حوزه بسیج ادارات الحدید سپاه شاهرود، افزود: اگر بخواهیم شاخص‌های این مکتب را احصا کنیم می‌توانیم به مواردی همچون ولایت مداری و اخلاص، دشمن‌شناسی و دشمن‌ستیزی، حمایت از مظلوم و عناد با ظالم، ایمان به نصرت الهی، مردمداری و مردم‌دوستی، دیپلماسی مقتدرانه، شهادت طلبی و مبارزه جویی، استفاده حداکثری از امکانات حداقلی، ایده‌آل گرایی در عین واقع‌بینی، کنشگری در مقیاس جهانی، تقویت پیوند امت اسلامی و فرصت سازی از تهدیدات اشاره کرد.
او با بیان اینکه به زعم ما شاخص‌های مکتب شهید قاسم سلیمانی صرفاً در حوزه دفاعی محدود و محصور نیست بلکه اقتباس از این مکتب می‌تواند راهگشای بسیاری از مشکلات مدیریتی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور باشد تصریح کرد: به یک معنا حاج قاسم سلیمانی و مکتب وی نماد و تراز یک انقلابی واقعی است که نهادینه‌سازی اصول وی در هر عرصه‌ای می‌تواند موجبات گشایش را پدید آورد.
اسماعیلی با بیان اینکه جوشش خون حاج قاسم، سراسر برای ملت‌های منطقه خیر و برکت و برای دشمنان وی خشم و غضب بوده است گفت: هرچند سیلی موشکی ایران در عین الاسد موجب ضربه مغزی کاخ سیاه واشنگتن شده است، اما انتقام سخت پایان‌ناپذیر است.
این کارشناس سیاسی اظهار کرد: راهبرد مشخص حاج قاسم سلیمانی اخراج آمریکایی‌ها از منطقه بود و این راهبرد هم‌اکنون با سرعت فزاینده‌ای در حال تقویت و روی دادن است.
این مراسم که با مرثیه سرایی همراه بود به همت پایگاه علی ابن ابیطالب (ع) حوزه بسیج مساجد و محلات نجف اشرف برگزار شد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها