میرعماد گفت: قیمت مرغ مصوب در استان سمنان ۲۹ هزار و ۵۰۰ تومان و تخم مرغ ۲۱ هزار و ۵۰۰ تومان است.
کد خبر: ۹۴۰۶۲۷۲
|
۱۸ دی ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۰

به گزارش خبرگزاری بسیج از سمنان، حسن میرعماد رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با بیان اینکه با همراهی و همکاری اصناف و ستاد تنظیم بازار، خوشبختانه قیمت مرغ در گستره استان سمنان همواره در اندازه متوسط میانگین اعلام شده کشور بوده است گفت: قیمت مرغ در استان ۲۹ هزار و ۵۰۰ تومان است که پایین‌تر از سطح میانگین کشور محسوب می‌شود.
وی افزود: در زمینه تخم مرغ نیز شرایط چنین است و علی رغم اینکه در برخی استان‌های کشور، قیمت بالاتر از مصوب را شاهد هستیم، در استان این امر حادث نشده و با کمک اتحادیه مرغ تخم گذار و اصناف در تمام مناطق استان این محصول کیلوگرمی ۲۱ هزار و ۵۰۰ تومان عرضه می‌شود و حتی در مواردی قیمت کمتر از این میزان نیز دیده شده است.
میرعماد تصریح کرد: ۸۰ نیروی بسیج نیز به صورت داوطلب توسط جهاد که مسئول جدید بازرسی‌ها است، آموزش داده شده و از خدماتشان برای بازرسی بهتر استفاده می‌شود.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: تلفن ۱۲۴ در خدمت مردم است تا شکایت‌هایشان را اعلام کنند تا به این موضوعات رسیدگی شود و چهار هزار تن برنج در استان ذخیره شده و در نتیجه کمبودی در زمینه تأمین این قلم کالا برای مردم وجود ندارد.
وی افزود: ۵۰۰ تن مرغ در انبار‌های استان ذخیره شده است و کمبودی در زمینه گوشت قرمز و سفید نیز در استان نداریم و شرکت پشتیبانی امور دام گوشت و مرغ را خریداری و ذخیره می‌کند تا تنظیم بازار بر هم نخورد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار