فرمانده قرارگاه خوزستان گفت : کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مطب‌های پزشکان در استان چشمگیر و نگران‌کننده است.
کد خبر: ۹۴۰۶۸۸۴
|
۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۶

فرمانده قرارگاه عملیاتی و نظارتی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان با انتقاد و ابراز نگرانی از رعایت نشدن پروتکل‌ها در مطب‌های پزشکان، گفت: هر چند خوزستان در وضعیت آبی قرار دارد، اما این وضعیت نباید ما را دچار غفلت کند و معاونت درمان و نظام پزشکی در کنار دیگر دستگاه‌ها باید با حفظ کرامت پزشکان، بازرسی‌ها را انجام دهند و هفته آینده گزارش افزایش رعایت پروتکل‌های بهداشتی ارائه شود.

ولی الله حیاتی در نشست قرارگاه عملیاتی و نظارتی ستاد استانی مدیریت کرونا افزود: همچنان رعایت پروتکل‌های بهداشتی، واکسیناسیون و پشتیبانی از طرح شهید سلیمانی باید در دستور کار باشد.

فرمانده قرارگاه عملیاتی و نظارتی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان گفت: تعداد تاخیری‌ها در تزریق دوز دوم واکسن کرونا در استان خوزستان قابل ملاحظه است که باید فرمانداران این افراد را احصاء کنند و با برقراری تماس، از آن‌ها برای دریافت واکسن دعوت شود.

وی با تاکید بر لزوم حمایت از طرح شهید سلیمانی به منظور تقویت این طرح بیان کرد: پیش از این مقرر شده بود رنگ‌بندی مناطق دارای پوشش کم واکسیناسیون مشخص و در این نقاط تیم سیار واکسیناسیون مستقر شود.

وی با بیان اینکه شاهد تفاوت گزارش‌ها خوداظهاری با بررسی‌های میدانی هستیم، گفت: ما دنبال ارائه آمار خوب نیستیم و واقعیت میدان را می‌خواهیم تا بر این اساس تصمیم‌گیری شود.

فرمانده قرارگاه عملیاتی و نظارتی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان بیان کرد: مصوبات ستاد مدیریت کرونا بر قوانین عادی، ارجح و لازم‌الاجرا است. بر اساس تفوض اختیار حضرت آقا به ستاد ملی مقابله با کرونا، مصوبات این ستاد در حکم مصوبات شورای عالی امنیت ملی است.

وی افزود: کنترل هوشمند محدودیت‌های کرونا در حال اجرا است و در حال حرکت به سمت زندگی مسالمت‌آمیز با کرونا هستیم.

فرمانده قرارگاه عملیاتی و نظارتی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان تصریح کرد: در عالی‌ترین سطح با دستگاه‌های کم‌کار در اجرای مصوبالت برخورد خواهیم کرد.

ارسال نظرات
آخرین اخبار