شاهرود_معاون استاندار و فرماندار ویژه شاهرود گفت: نظام آموزش در بحث ازدواج آسان موثر است و برنامه‌هایی که برای جوانان اجرا می‌شود بسیار خوب است و باید این برنامه‌ها پایش و ارزیابی شود و با اقتضا شرایط اجرا شود.
کد خبر: ۹۴۰۷۱۱۶
|
۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۳

نظام آموزش در بحث ازدواج آسان موثر است/تولید محتوا مورد توجه باشدبه گزارش خبرنگار بسیج، ابوطالب جلالی در نشست ستاد فریضتین شهرستان شاهرود به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان با تشکر از مردم شهرستان در بزرگداشت برنامه‌های ایام فاطمیه و مناسبت‌های دی ماه و سالگرد شهادت سردار سلیمانی، با تاکید بر اینکه نظام آموزش در بحث ازدواج آسان موثر است، اظهار کرد: برنامه‌هایی که برای جوانان اجرا می‌شود بسیار خوب است و باید این برنامه‌ها پایش و ارزیابی شود و با اقتضا شرایط اجرا شود.
او با اشاره به نقش ثمن‌ها در این راستا، به توجه تولید محتوا و مدیریت شبکه‌های اجتماعی تاکید کرد و افزود: بخش اعظم آسیب از این حوزه است و مجموعه تولید محتوا و مدیریت شبکه‌های اجتماعی در این راستا باید انجام شود.

ایجاد ذهنیت و اغنا سازی جامعه در اجرای فعالیت های اثرگذار
حجت‌الاسلام رضی پارسامنش دادستان شاهرود نیز در این نشست با بیان اینکه در بسیاری از کار‌ها راهکار فرهنگی وجود دارد و رهبری انقلاب که تمدن سازی اسلامی را تاکید دارند در این راستاست گفت: باید با ایجاد ذهنیت و اغنا سازی جامعه فعالیت‌ها انجام پذیرد.
او با تاکید بر کمک دستگاه‌ها و نهاد‌ها به دستگاه قضا، افزود: به حل مشکلات باید به صورت عمیق نگاه کرد و زمینه کار را باید فراهم کنیم تا مردم استقبال کنند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار