تهیه کننده فیلم کوتاه گواه گفت: فیلمبرداری فیلم کوتاه «گواه» در حوزه دفاع مقدس به کارگردانی رحمان آذری و نویسندگی سعید مرادی در اردوگاه شهید مطهری کرج به پایان رسید.
کد خبر: ۹۴۰۷۳۹۷
|
۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۱

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرج، سید محمد میرحبیبی، تهیه کننده فیلم کوتاه گواه گفت: فیلمبرداری فیلم کوتاه «گواه» در حوزه دفاع مقدس به کارگردانی رحمان آذری، نویسندگی سعید مرادی و تهیه کنندگی سید محمد میر حبیبی در اردوگاه شهید مطهری کرج به پایان رسید.

وی توضیح داد: داستان این فیلم بر محوریت رزمنده ای به نام یحیی است که با پوتین های پاره خود در جبهه های حق علیه باطل در حال مبارزه است و در یکی از مرخصی هایی که برای دیدن نامزدش به شهر خود باز می گردد، یک پوتین نو خریداری می کند و به جبهه باز می گردد.

میرحبیبی مطرح کرد: کارگردان در این فیلم کوتاه با شخصیت دادن به یک پوتین نظامی از چشم پوتین شهادت این رزمنده و تعدادی از رزمندگان اسلام را برای مخاطب به تصویر می‌کشد و در انتهای فیلم پس از گذشت سال ها، کشف پوتین های نو و استفاده نشده را در یک پلان کوتاه توسط خانواده ای در بازدید از مناطق عملیاتی جنوب کشور به تصویر می‌کشد.

این تهیه کننده بسیجی بیان کرد: کارگردان در انتهای فیلم پوتین های نو رزمنده یحیی در موزه دفاع مقدس را به همراه کودک و پدرش به تصویر می‌کشد تا ادامه دهندگان راه شهدا که نسل نوجوان امروز هستند را با آن دوران آشنا کند.

انتهای پیام/ص

ارسال نظرات
پر بیننده ها