امام جمعه فردیس با اشاره به دست برتر جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات هسته ای وین گفت: غربی ها در جریان این مذاکرات دچار سردرگمی شده اند.
کد خبر: ۹۴۰۷۴۵۷
|
۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۴

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرج، حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم حسینی در خطبه های نماز جمعه فردیس، افزود: تعیین ضرب الاجل ناشی از استیصال غربی ها است و آن ها ناچار به عقب نشینی از خوی استکباری هستند، این مسئله یک راهبرد مهم ما بود که دشمن پیمان شکن را پشیمان کنیم، پیمان شکنی را باید برای آن ها هزینه ساز کرد.

غربی ها در مذاکرات هسته ای دچار سردرگمی هستند

خطیب جمعه فردیس در بخش دیگری از سخنانش مبارزه قاطع دستگاه قضایی با رانت و فساد اقتصادی در جامعه را ضروری برشمرد، گفت:دستگاه قصایی باید قاطعانه با مفسدین مقابله کند.

وی با اشاره به اهمیت  غیرت دینی در جامعه اسلامی  بیان داشت: غیرت دینی یعنی حساس بودن در برابر ارزش های الهی ، مقدسات و وطن اسلامی  که مورد تاکید مقام معظم رهبری است.

حسینی افزود: تلاش برای بی غیرت کردن مردم دسیسه دشمنان است، لذا مقام معظم رهبری فرمودند عده ای تلاش می کنند مردم را در برابر تعرض به ارزش های دینی و انقلابی بی غیرت کنند، حساسیت زدایی از اصول و ارزش های انقلاب اسلامی نقشه راه دشمنان است، البته غیرت دینی همراه با عقلانیت است و با خشونت و بی منطقی متمایز است،.

خطیب نماز جمعه فردیس با اشاره به لزوم واکسیناسیون عمومی، تاکید کرد: عقلانیت در این شرایط حکم می کند براید حفظ جان  خود و دیگران و پیشگیری از ابتلا به بیماری خطرناک کووید ۱۹  واکسیناسیون را اولویت قرار دهیم.

انتهای پیام/ف

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار