مدرس سواد رسانه گفت: تروریست های مجازی آمریکایی از اشاعه و ترویج ارزش های انقلاب اسلامی در فضای مجازی به شدت ترس و وحشت دارند.
کد خبر: ۹۴۰۷۷۷۱
|
۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۱

به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ محمد رضا عسکری ارمندی افزود: ظاهرا محور شیاطین با ترس از وضعیت موجود و رو شدن نقشه های پلیدشان در شبکه های ضد اجتماعی خود اقدام به ایجاد ارتش تروریستی مجازی کرده تا هر کاربر خردمند و با بصیرت را ترور مجازی کنند.

مدرس سواد رسانه و کارشناس مسائل سیاسی پیرامون ترس شدید و مسدود کردن حساب توئیتر سایت رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای (مدظله العالی)در پلتفرم توئیتر گفت: بیش از یک قرن است که سردمداران دموکراسی خواهی در غرب با پرچمداری شیطان بزرگ آمریکا به بهانه آزادی بیان، گسترش دموکراسی و... به کشورهای ضعیف حمله نظامی کرده و به وسیله رسانه های قدرتمند و امروزه از طریق اینترنت و فضای مجازی برای مشروعیت دادن به سیاست های خود در افکار عمومی اقدام به تبلیغات وسیع و عملیات روانی می کنند.

وی افزود: اما در سال های اخیر که جوانان خردمند، با بصیرت و تحصیلکرده ایرانی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی حضور گسترده ای دارند و در مقابل عملیات روانی محور شیاطین شیطان بزرگ آمریکا به سادگی فریب نمی خورند برنامه عوامل آمریکایی _ صهیونیستی تغییر کرد و به بهانه انتشار محتوای نفرت انگیز هر چه را که باب میل خود نیست و باعث می شود که افکار عمومی جوانان اروپایی و آمریکایی را متوجه جنایت های سران این رژیم های شیطانی کند را مسدود می کنند.

عسکری ارمندی در ادامه گفت: ظاهرا محور شیاطین با ترس از وضعیت موجود و رو شدن نقشه های پلیدشان در شبکه های ضد اجتماعی خود اقدام به ایجاد ارتش تروریستی مجازی کرده تا هر کاربر خردمند و با بصیرت را ترور مجازی کنند و با حذف اکانت و پیج افراد آگاه زمینه حضور بیشتر عوامل تروریست و منافق خود را در فضای مجازی ملت های مختلف را فراهم کنند در حالی که این سیاست جدید شبکه های ضد اجتماعی خارجی بیش از پیش چهره جنایتکار سران صهیونیستی را رسوا و افشا می کند، مردم جهان فهمیده اند که آزادی بیان و اصول دموکراتیک تنها بهانه ای برای پیشبرد سیاست های سلطه جویانه بوده و محور شیاطین از هر طریقی چه جنگ نظامی و چه جنگ نرم تنها به دنبال منافع شخصی خود هستند و هدف تنها نفوذ در افکار عمومی ملت های جهان و تهاجم گسترده فرهنگی و ... است.

این فعال رسانه و مدرس سواد رسانه، در پایان تصریح کرد: قطعا مسدود کردن اکانت مقام‌معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی)، رهبر حکیم و خردمند جهان اسلام  تنها نشانه ترس و وحشت سران دولت های جنایتکار غربی و صهیونیستی است که چندی پیش نیز با وحشت از انتشار گسترده تصاویر و کلیپ های سردار دلها حاج قاسم سلیمانی قهرمان قرن در مبارزه با تروریست های داعشی میلیون ها اکانت از سراسر جهان را مسدود و حذف نمودن و با این اقدام ثابت کردند که توئیتر و اینستاگرام ابزارهای جنگی تروریست های مجازی آمریکایی و متحدینش است.

ارسال نظرات
آخرین اخبار