فرمانده سپاه استان قم گفت:تک تک ما به عنوان فرمانده و مدیر، مسئولیم و این امانت که به عهده ما گذاشته میشود را باید درست به مقصد برسانیم.
کد خبر: ۹۴۰۷۸۸۸
|
۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۹

به گزارش خبرگزاری بسیج از قم،سردار محمد رضا موحد فرمانده سپاه استان قم در مراسم تکریم و معارفه معاون هماهنگ کننده سپاه امام علی ابن بیطالب (ع) قم با اشاره به جایگاه این مسئولیت گفت: ما باید نهایت سعی و تلاشمان را بکنیم که با کمک و مشورت دوستان بهترین افراد را برای انتصاب این مسئولیت‌ها انتخاب کنیم.

وی ادامه داد:تک تک ما به عنوان فرمانده و مدیر، مسئولیم و این امانت که به عهده ما گذاشته میشود را باید درست به مقصد برسانیم.

سردار موحد افزود:امروز مراسم تکریم و معارفه معاون هماهنگ کننده سپاه است و جا دارد از همه کسانی که در این سمت بودند و فعالیت کردند تشکر کنیم.

وی افزود:سرهنگ کبیری پور یک انسان خوش فکر، پای کار، جهادی و یک الگو هستند برای همه ما و ایشان سابقه خوب و درخشانی دارند و امروز نیز به عنوان جانشین سپاه قم در خدمتشان هستیم و ان شاءالله بتوانیم از ظرفیت ایشان نهایت استفاده را ببریم.

فرمانده سپاه قم گفت:همچنین سرهنگ جعفری نیز از ابتدای خدمتشان  هر جایی که بودند؛ برای آن مجموعه، منشا خیر و برکت بودند و امروز از ظرفیت ایشان به عنوان معاون هماهنگ کننده استفاده خواهیم کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
آخرین اخبار