به همت بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور قم صورت گرفت
مراسم تکریم مادران و همسران شهدا به همت بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور قم در خانه موزه شهیدان زین‌الدین برگزار شد.
کد خبر: ۹۴۰۸۰۴۸
|
۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۶

به گزارش خبرگزاری بسیج از قم ، مراسم تکریم مادران و همسران شهدا، با همکاری بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور قم و معاونت امور بانوان اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان در خانه موزه شهیدان زین‌الدین برگزار شد.

در این مراسم، ابتدا ریحانه غلامیان مدیر امور بانوان اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس نکاتی را پیرامون مظلومیت شهدای زن و کودک که غالبا در بمباران هوایی دشمن به شهادت رسیده اند، بیان کرد.

در ادامه، «زینب ابراهیمی» فرزند شهیده معصومه رحیمی و خواهر شهیدان علی و عبدالله ابراهیمی که هر سه در زندان‌های عراق به دست رژیم بعث به شهادت رسیده اند، خاطراتی را از تولد در فریدون شهر استان اصفهان و نهایتا اسارت و شهادت اعضای خانواده خود در عراق بیان کرد.

در این مراسم، از خانواده‌های شهیده ابراهیمی، مادر شهیدان منیره، مریم و زهره شتربان و نسرین قلندران بانوی جانباز و عضو خانواده هفت شهید قلندران که در بمباران هوایی دشمن بعثی به شهادت رسیده اند، تقدیر شد.

مراسم فوق با مرثیه سرایی «سیرلانی» در مصیبت سالروز وفات حضرت ام البنین (س) و همچنین حضور پیکر شهید گمنام، عطر و بوی ویژه‌ای به خود گرفت.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
آخرین اخبار