مشاور فرمانده کل و دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ۱۳ هزار و ۸۴۸ پروژه عمرانی و غیرعمرانی با اعتبار ۲۶۲ میلیارد ۵۷۹ میلیون تومان در نقاط مختلف کهگیلویه و بویراحمد اجرا شده است.
کد خبر: ۹۴۰۸۱۰۸
|
۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۱

به گزارش خبرگزاری بسیج کهگیلویه و بویراحمد، سردار سید ضیاء الدین حُزنی امروز در آئین افتتاح ۶۴۹ منزل مسکونی مددجویان کمیته امداد و اهدای ۴۵۰ سری جهیزیه به زوج های نیازمند و جوان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه در سپاه فتح رده های مختلفی دست به دست هم دادند تا این خدمات انجام شود گفت: تا امروز در استان چهار هزار و ۵۸۳ پروژه عمرانی و ۹ هزار و ۲۶۵ پروژه غیر عمرانی جمعا ۱۳ هزار و ۸۴۸ پروژه با اعتبار ۲۶۲ میلیارد و ۵۷۹ میلیون تومان انجام شده است.

وی افزود: ساخت درمانگاه، سرویس های بهداشتی، مسکن مدد جویی و بهزیستی، ساخت مساجد، حوزه های علمیه، مصلی، دارالقرآن، مدارس، توسعه آب شرب، چاه کشاورزی ،یادمان شهدا از جمله پروژه های عمرانی است.
وی با بیان اینکه اهدای جهیزیه نیز کار غیر عمرانی است ابراز امیدواری کرد: در سال جدید نیز آنقدر کار شود که رضایت مردم بیش از گذشته باشد.
سردار حزنی با اشاره به قرار داد با کمیته امداد در بحث ساخت خانه های نیازمندان گفت: در این قرار داد ساخت ۱۰هزار و ۶۰۰ مسکن مددجویی مد نظر بود که قرار شد در فاز اول ۴هزار و ۱۰۳ و در فاز دوم ۶ هزار و ۵۰۳ خانه ساخته شود که سهم کهگیلویه و بویراحمد از این ساختمان ها ۶۴۹ واحد بود.
وی با اشاره به سخت گذر بودن مسیر برخی روستا ها و شهرها گفت: با وجود افزایش قیمت مصالح ،شیوع کرونا وقوع چند سیل و زلزله و ساخت جاده دربرخی نقاط، کار تعطیل نشد تا هرچه سریعتر مردم خدمات دریافت کنند.
مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در شمال غرب،باید یک گردان مسلح، ۴۵ روز نگهبانی می دادند که ۲ واحد خانه ساخته شود.
سردار حُزنی افزود: در حالی که برای ساخت هر واحد ۵۰ تا ۵۲ متری ۴۲ میلیون تومان از متقاضیان دریافت کرده بودیم، خانه ها بیش از ۱۸۰ میلیون تومان برای ما تمام می شد.
وی با تاکید بر اینکه املاک تحویلی کمیته امداد مشکلات مختلفی از جمله ارثی داشتند افزود: گاهی با بالگرد سیمان و مصالح می بردیم و با وجود تمام مشکلات کار انجام شد وانجام کار در چنین شرایطی الهی و ارزشمند است.

سردار حزنی تاکید کرد : در کهگیلویه و بویراحمد کارهای نشدنی باید به شدنی تبدیل شوند چرا که این عمل ارزشمند است .
وی با اشاره به حدف ارز ۴۲۰۰ تومانی گفت: در هر تصمیم و اقدامی باید حواسمان به مردم باشد که مشکلات آنها را با مدیریت حل کنیم.

سردار حزنی افزود: در بحث محرومیت زدایی باید با همدیگر کار کنیم زیرا کار کردن با همدیگر یک هنر است.
مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:وظیفه سپاه دفاع از امنیت پایدار است اما بر اساس منویات رهبر انقلاب که گفتند سپاه باید حواسش به مردم باشد ، همیشه در کنار همه دولت ها بودیم که عقب ماندگی ها جبران شود .
وی تاکید کرد: سپاه از مردم و با مردم است و لذا همه راهبردهای سپاه برای کمک و خدمات رسانی به مردم است.

سردار حزنی ابراز داشت: کهگیلویه و بویراحمد تنها استانی است که تمام اعتبارات را صرف اجرای پروژه ها کرده است و از همه کسانی که در اجرای پروژه ها برای افراد متستضعف جامعه تلاش کردند قدردانی می کنم.

وی در پایان از سردار حمید خرم دل فرمانده سپاه فتح، سرهنگ پاسدار ناصر صالحی مسئول قرارگاه بسیج سازندگی و پیشرفت و آبادانی سپاه فتح استان، گروه های جهادی، فرماندهان نواحی مقاومت بسیج و بسیج سازندگی استان، مسئولان کمیته امداد امام خمینی ره استان و شهرستان ها و همه کسانی که در این امر خداپسندانه نقش داشتند به طور ویژه تقدیر کرد.

انتهای پیام

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار