مسئول سازمان بسیج رسانه استان فارس گفت: از مسئولین و متولیان خانواده‌های شهیدان در استان و شهرستان‌ها پذیرفته نیست که پدران و مادران شهید گلایه‌مند از کم مهری و کم توجهی  آن‌ها نسبت به خود  باشند.
کد خبر: ۹۴۰۸۳۶۰
|
۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۶

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس به نقل از بسیج رسانه استان فارس هادی رضایی با خانواده شهید محمد ابراهیم نعمت‌اللهی از شهدای گرانقدر شهرستان شهیدپرور ارسنجان دیدار کرد، این دیدار در راستای برنامه پنجشنبه‌های شهدایی به تدبیر این سازمان صورت گرفته است. 

هدف از این برنامه زنده نگاه داشتن یاد و نام شهدای معظم انقلاب اسلامی است که با برنامه‌ریزی انجام شده هر پنجشنبه در یک شهرستان با اولویت خانواده‌های بیش از یک شهید که پدر و مادرشان در قید حیات باشند، صورت می‌پذیرد. 

هادی رضایی در جمع خانواده شهید نعمت‌اللهی اظهار داشت: شهدا رفتند تا ما در امنیت ایجاد شده از خون پاکشان ادامه‌دهنده راهشان باشیم، آنها به تکلیف خود عمل کردند و اجازه ندادند تا عرق شرم و گرد غم بر چهره ایران عزیز بنشیند امروز وظیفه ما ادامه همان راهی است که امام حسین (ع) در تاریخ برای همه آزادی‌خواهان عالم مشخص کرد و هشت سال دفاع مقدس بزرگ مردانی همچون شهید محمد ابراهیم نعمت‌اللهی خود را در آن مسیر قرار دادند و کربلایی شدند. 

وی با بیان اینکه باید همواره روح پاک و بلند شهیدان را نظاره‌گر اعمال خود بدانیم و شرمنده آن همه مجاهدت‌ها باشیم، گفت: آنچه امروز بر همه مردم به ویژه مسئولان متولی در امر خانواده شهدا واجب است این است که خود را مدیون و سپاسگزار پدران و مادرانی بدانند که با مشقت از کودکان چند ماهه جوانان رعنایی پرورش دادند و آنها را با لقمه حلال که جز با عرق جبین میسر نیست برای حفظ ایمان و دین جامعه در مسیر شهادت قرار دادند. 

مسئول بسیج رسانه استان فارس افزود: از مسئولین و متولیان خانواده‌های شهیدان در استان و شهرستان‌ها پذیرفته نیست که پدران و مادران شهید گلایه‌مند از کم‌مهری و کم‌توجهی  آنها نسبت به خود  باشند. 

سرهنگ قیطاسی، فرمانده سپاه ناحیه ارسنجان نیز در این دیدار بیان کرد: دیدار و سرکشی از خانواده شهدا در اولویت برنامه‌های این ناحیه است چراکه این لباس سبز پاسداری که امروز برتن کرده‌ایم میراث گرانبهای همان شهیدانی است که از دامن این چنین مادرانی و این چنین پدرانی آسمانی شدند. 

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار