زنجان – مدیر کل صدا و سیمای مرکز زنجان، گفت : جبهه رسانه ای انقلاب باید با دیدی فراجناحی، خلاقانه و جوان پسند به شائبه های نسل جوان که از طریق رسانه های در اختیار استکبار پخش می شود پاسخ منطقی بدهند.
کد خبر: ۹۴۰۸۵۳۳
|
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۳

به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان؛محسن لطیفی در جلسه هم‌اندیشی و اتاق فکر برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی که در آستانه چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزارشد، با تاکید بر تبیین خلاقانه دستاوردهای 43 ساله انقلاب در عرصه های مختلف علمی، صنعتی، ایدئولوژیک و خدمت رسانی ، این مهم را یکی از وظایف رسانه ها دانست.

رویکرد رسانه ها باید در جهت تقویت جبهه انقلاب باشد

لطیفی با تاکید براینکه قلم زدن رسانه در حوزه دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران برای خنثی کردن توطئه های دشمنان تاثیرگذاری زیادی دارد، افزود: عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران در جهان مرهون عنایت خداوند متعال و رهبری عالمانه مقام معظم رهبری و شجاعت ملت قهرمان ایران است و این جشن ها هم باید بصورت مردمی و در بطن جامعه انجام شود.

وی با بیان اینکه رویکرد رسانه ها باید در جهت تقویت جبهه انقلاب باشد، تصریح کرد:جبهه رسانه ای انقلاب و دلسوزان این نظام و کشور باید با دیدی فراجناحی، خلاقانه و جوان پسند در بطن برنامه ها به سوالات و شائبه های نسل جوان که از طریق رسانه های در اختیار استکبار پخش می شود پاسخ منطقی و عقلانی بدهند. 

لطیفی با اشاره به اینکه تبیین مناسب و شایسته دستاوردها و رویش های انقلاب برای مردم یکی از رسالت های اصلی رسانه هاست گفت: در کنار پرداخت به پیشرفتهای همه جانبه ایران در حوزه های علمی همچون پزشکی ، نانو ، شرکتهای دانش بنیان و حوزه کشاورزی، دفاعی و صنعتی باید از برکات انقلاب اسلامی ایران در مفتضح شدن غرب و رفع استعمار ملت های مظلوم برای مردم تشریح شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان هم با بیان اینکه آشنایی نسل جدید با گفتمان انقلاب اسلامی در شرایط کنونی جامعه ضروری است، گفت: نقش بی بدیل رسانه ها در انجام این رسالت خطیر بر کسی پوشیده نیست وعمل به این مهم میتواند علاوه بر ایجاد امید در جامعه ، توطئه ها و شیطنتهای دشمنان نظام را خنثی کند.

در این جلسه که فرمانده سپاه ناحیه زنجان، مسئولین سازمانهای اوج و سراج، حوزه هنری، بسیج هنرمندان و بسیج رسانه و همچنین شورای معاونین صداوسیما هم حضور داشتند ، هریک به بیان دغدغه ها ف نقطه نظرات و پیشنهادات خود برای تبیین آرمان های انقلاب و تقابل با جبهه رسانه ای معاند پرداختند.

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها