کبودراهنگ-مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان کبودراهنگ از اجرای بیش‌ از ۳۰ عنوان برنامه در هفته گرامیداشت مقام زن در این شهرستان خبر داد.
کد خبر: ۹۴۰۸۸۲۳
|
۰۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۵
اجرای بیش از ۳۰ عنوان برنامه به مناسبت هفته گرامیداشت مقام زن در کبودراهنگ

به گزارش خبرگزاری بسیج، سیده سمیه جعفری در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به جایگاه زنان در جامعه اظهار کرد: زنان زیباترین واژه آفرینش و موثرترین عامل تربیت و سلامت روحی روانی فرزندان و همسران در جامعه هستند.

وی با تاکید بر وظیفه زنان در تحکیم بنیان خانواده افزود: توجه و نگاه سازمان‌ها و نهادهای مختلف به نقش زنان در جامعه اسلامی باعث استحکام و پایداری خانواده‌های ایرانی می‌شود.

مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان کبودراهنگ اضافه کرد: نقش زنان در پیروزی انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس انکارناپذیر است و حضور آنها در میدان‌های اجتماعی نقش سازنده‌ای در ارتقای معنویات جامعه ایفا می‌کند.

وی در ادامه با اشاره به برنامه‌های هفته گرامیداشت زن افزود: در اولین روز از هفته گرامیداشت زن جمعی از بانوان شاخص و موفق شهرستان با نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان دیدار خواهند داشت.

جعفری از اجرای دو برنامه شهرستانی در هفته زن خبر داد و اضافه کرد: برگزاری جشن بزرگ ازدواج و میلاد حضرت زهرا (س) و اختصاص یکی از خطبه‌های نماز جمعه به ولایت اجتماعی زنان و همچنین قرائت بیانیه در نماز جمعه از مهم‌ترین برنامه‌های هفته زن خواهد بود.

وی با اشاره به دیگر برنامه‌های هفته گرامیداشت مقام زن عنوان کرد: با هم افزایی و همکاری بسیج جامعه زنان شهرستان و حوزه‌های مقاومت خواهر و برادر و اقشار بسیج و متخصصین ادارات بیش از ۳۰ عنوان برنامه اجرا می‌شود.

مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان کبودراهنگ در خصوص برنامه‌های شاخص در هفته گرامیداشت زن گفت: برگزاری سلسله نشست‌های ولایت اجتماعی زن، جرای کارگاه‌های افزایش مهارت زندگی برای زوج‌های جوان، تقدیر از مادران شاغل در ادارات دارای ۳ فرزند، اجرای مسابقات کتابخوانی، ورزشی، فرهنگی و دلنوشته و خطبه فدکیه از اهم برنامه‌های این هفته هستند.

وی با اشاره به دیگر برنامه‌های هفته زن خاطرنشان کرد: تهیه و اهداء هشت جهیزیه به زوج‌های جوان، توزیع بسته‌های معیشتی، سرکشی و دیدار با خانواده‌های شهدا و مادران و همسران شهدا و تجلیل از الگوهای موفق بانوان در سطح شهرستان از برنامه‌های مهم هفته زن در این شهرستان خواهد بود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پرطرفدارترین
آخرین اخبار