۲۵ نفر از برترین فرماندهان و فعالان حلقه‌های صالحین این شهرستان تجلیل شدند.
کد خبر: ۹۴۰۸۸۸۷
|
۰۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۲

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از بهاباد، درآئینی که با حضورامام جمعه، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج وجمعی ازمسئولان فرماندهان پایگاه ها‌ی مقاومت بسیج درسالن اجتماعات دانشگاه آزاد واحد بهاباد برگزار شد ۲۵ نفر از برترین فرماندهان و فعالان حلقه‌های صالحین این شهرستان تجلیل شدند.
امام جمعه بهاباد درآئین تجلیل ازبرترین‌های جشنواره مالک اشتر ناحیه مقاومت بسیج بهاباد با اشاره به شخصیت ارزشمند مالک اشتر، ایشان را مصداق بارز سرباز واقعی ولایت و همچنین یکی از رجال قدرتمند و سیاسی و سرشناس و ولایتمدار معرفی کردو گفت: شخصیت مالک اشتر می‌تواند الگویی برای همه سربازان ولایت باشد که پا در رکاب ولایت برای دفاع از دین و کیان اسلامی فداکاری می‌کنند.
حجت الاسلام علی اکبرابراهیمی بشکانی با بیان اینکه مالک اشتر به وقت وزمان اهمیت میدادووقت شناس بود افزود: ویژگی‌های فردی و اجتماعی مالک اشتر موجب آن شد که ایشان همیشه سرمشق و الگو باشد و همواره سبب ترس و اضطراب برای دشمنان بوده است.
وی خاطرنشان کرد: مالک اشتر دشمن شناس و استوار در حراست و دفاع از اسلام بود و قلبی مهربان داشت و همواره در راستای سعادت و نیک‌بختی مردم در تلاش بود.
امام جمعه بهاباد توصیه‌ای به دانش آموزان بسیجی داشت و گفت: ان شاء الله امیدوارم تا شما دانش آموزان با خواندن درس و علم ودانش بتوانید به قله‌های بلند علم ومعرفت برید ودرسطح شهرستان و استان وکشور درتمامی المپیاد‌ها وزمینه‌ها بدرخشید.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بهاباد نیز گفت: هدف از برگزاری جشنواره مالک اشتر وحدت رویه در برگزاری آن از طریق فرآیند ارزیابی، سنجش عملکرد سازمانی، معرفی کلیه سازمان‌های برای حرکت‌های جهادی انقلابی، ارتقای سطح آگهی و ارزیابی سنجش سازمانی، تقویت فرهنگ پاسداری است.
سرهنگ پاسدار سعید دهقان افزود: این طرح در راستای ایجاد انگیزه بهتر و تلاش بیشتر در بین برادران بسیجی وپایگاه‌های مقاومت و حوزه‌های اجرا شده است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهااباد افزود: همه رده‌های بسیجی و سپاه به عنوان موتور پیش‌برنده انقلاب اسلامی با اراده‌ای محکم از دستاورد‌های انقلاب دفاع می‌کنند.
وی تصریح کرد: حضور مالک اشتر باعث امید در جبهه حق و نومیدی در جبهه باطل می‌شد و ایشان دارای قوه هوشمندی بالا و بصیرتی فوق العاده بود به طوری که در مذاکره با دشمن، فریب نمی‌خورد و تمام تلاشش در جهتی بود که جایگاه ولایت آسیب نبیند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهاباد بیان داشت: ان شاالله توفیق داشته باشیم تا مالک اشتر، رهبر معظم انقلاب اسلامی و مقدمه ساز ظهور حضرت بقیه الله (عج) باشیم.
درپایان از ۱۳ نفربرترین‌های جشنواره مالک اشتر و ۱۲ نفر از سرگروه‌های حلقه‌های صالحین، برترین حلقه سرگروه‌ها، برترین حلقه متربیان، معاونت اجتماعی ناحیه، معاونت‌های حوزه‌های مقاومت محلات وقشری هریک، یک معاونت برتر، فرماندهان پایگاه‌های محلات و اقشار ومنتخبین سال ۹۹ وجشنواره مالک اشتردرسطح ناحیه مقاومت برتر با اهدای لوح تقدیر وهدایائی تجلیل شدند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها