باشگاه مقاومت شهرستان اردکان با حمایت باشگاه فرهنگی ورزشی "چادرملو" و اداره ورزش و جوانان شهرستان جشنواره فرهنگی ورزشی «شمیم ریحانه» را در محل مجموعه بزرگ ورزشی آزادی این شهرستان برگزار نمود.
کد خبر: ۹۴۰۸۸۸۹
|
۰۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۰

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از یزد، در آستانه فرارسیدن ولادت باسعادت صدیقه طاهره، حضرت فاطمه زهراء (س) و گرامیداشت مقام زن؛ باشگاه مقاومت شهرستان اردکان با حمایت باشگاه فرهنگی ورزشی "چادرملو" و اداره ورزش و جوانان شهرستان جشنواره فرهنگی ورزشی «شمیم ریحانه» را با حضور جمع کثیری از دختران و بانوان اردکان در محل مجموعه بزرگ ورزشی آزادی این شهرستان برگزار نمود.
تجلیل از بانوان فعال هیئات ورزشی، نمایش توانمندی‌ها در جریان رژه تیم‌های مختلف، اسب‌سواری، اجرای انگیزشی و روان‌شناسی برای بانوان به همراه برپایی برنامه‌های شاد و مفرح از جمله آیین‌های برگزار شده در این جشنواره بود.
‌در حاشیه این جشنواره نیز توانمندی‌های بانوان و زنان شهرستان اردکان در قالب غرفه‌های صنایع‌دستی و تولیدات خانگی طی این جشنواره در معرض دید عموم و بازدیدکنندگان حاضر قرار گرفت.
‌این جشنواره با حضور پرشور بانوان و بسیجیان اردکانی و مسئولان از جمله آقای امامی فرمانده سپاه اردکان آقای عباسی مدیرباشگاه فرهنگی ورزشی چادرملو واقای فروزانفر سرپرست اداره ورزش
و خانم جهان آرا عضو شورای شهر شهرستان اردکان در این مراسم حضور داشتند.
گفتنی است که باشگاه مقاومت بسیج، فرمانداری اردکان، شرکت معدنی و صنعتی "چادرملو"، اداره ورزش و جوانان و اداره آموزش و پرورش شهرستان نیز در برگزاری این جشنواره فرهنگی ورزشی مشارکت و همکاری داشتند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار