مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل از برگزاری هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر استانی در اردبیل خبرداد و گفت: سینماهای قدس و انقلاب در اردبیل میزبانان فیلم‌های این دوره از جشنواره خواهند بود.
کد خبر: ۹۴۰۹۱۸۶
|
۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۱

هفتمین جشنواره فیلم فجر استانی در اردبیل برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل ، عبداله بحرالعلومی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل از برگزاری  هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر استانی همزمان با چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر در  اردبیل خبرداد و گفت: سینماهای قدس و انقلاب در اردبیل میزبانان فیلم‌های این دوره از جشنواره خواهند بود.

وی افزود: تمامی فیلم‌های حاضر در بخش سودای سیمرغ جشنواره از پانزدهم تا بیست و دوم بهمن ماه در دو سینمای یاد شده اکران خواهد شد.

بحرالعلومی گفت: فروش بلیت به‌صورت اینترنتی است و سینماها مطابق پروتکل‌های بهداشتی با دستورالعمل‌های ستاد ملی کرونا، میزبان تماشاگران خواهد بود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل با بیان اینکه جشنواره فیلم فجر، تنها یک جشنواره نیست بلکه رویدادی فرهنگی و تاثیر گذار است، گفت: بستر سازی برای اکران فیلم‌های جشنواره در استان اردبیل، قطعا ثمرات مفیدی را برای مردم و علاقه مندان فیلم و سینما در استان خواهد داشت.

ارسال نظرات
آخرین اخبار