همزمان با ایام ولادت حضرت زهرا (س) و روز مادر، مرحله پایانی جشنواره فرهنگی ورزشی الگوی سوم برگزار شد.
کد خبر: ۹۴۰۹۲۵۲
|
۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۱

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از قم، به همت جامعه زنان و معاونت تربیت بدنی ناحیه امام حسن مجتبی (ع) و با حضور خواهران بسیجی پایگاه‌های تابعه حوزه‌های حضرت آسیه (س) و حضرت نرجس (س) مرحله پایانی جشنواره فرهنگی ورزشی با نام الگوی سوم برگزار شد.
خانم میرقیصری مسئول جامعه بسیج زنان ناحیه امام حسن (ع) در این باره گفت: این مسابقات که در روز پنج شنبه ۱۱ آذر با برگزاری مسابقه فوتبال دستی و پینگ پنگ آغاز شده بود در مرحله پایانی در ۳۰ دی ماه، در رشته تیراندازی باحدود ۹۰۰ نفر از شرکت کنندگان با تفنگ بادی برگزار شد و خواهران از پایگاه‌های تابعه در سالن ورزشی نخلستان به رقابت پرداختند.
وی افزود: اختتامیه برنامه و اهدا جوایز این جشنواره فرهنگی ورزشی در روز پنج شنبه ۷ بهمن در دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیسان برگزار خواهد شد که از منتخبین اول تا سوم هر رشته تقدیر و تشکر بعمل خواهد آمد.
وی تصریح کرد: هدف از این جشنواره فرهنگی ورزشی اجرای برنامه شاد ورزشی در کنار معرفی الگوی برتر بانوان در جهان به نام الگوی سوم با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و تبیین الگوی سوم، نه زن غربی و نه زن شرقی، زنان ایران اسلامی می‌باشد.
انتهای پیام/ فاطمه زمانی

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار