جانشین فرماندهی سپاه ثارالله کرمان گفت: با مجاهدت نیروی هوا دریای سپاه و با ۳۰ صوتی پرواز وسایل پشتیبانی حتی در جاهایی که به دلیل سیل راه‌های اصلی و راه‌های روستایی قطع شده بود ارسال شد
کد خبر: ۹۴۰۹۳۹۹
|
۰۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۰

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان، علی نظری جانشین فرماندهی سپاه ثارالله کرمان در فرودگاه جیرفت در خصوص خدمات امداد و نجات نیروی هوانیروز سپاه در مناطق سیل زده جنوب استان  اظهار کرد: در پنجمین روز از مرحله دوم سیل  جنوب کرمان و در کنار دوستان هوا دریا در فرودگاه جیرفت هستیم.

وی  افزود:  نیروی دریایی سپاه که از همان روزهای اول دو فروند هلی‌کوپتر را برای خدمت رسانی در عرصه پشتیبانی و امداد و نجات  به این منطقه اعزام کرد.

وی  تاکید کرد: ۳۰ صوتی پرواز برای ارسال وسایل پشتیبانی حتی در جاهایی که به دلیل سیل راه‌های اصلی و راه‌های روستایی قطع شده بود انجام شده است.

نظری اذعان کرد: با کمک نیروی هوا دریا و هلی کوپترها توانستیم کمک‌های خودمان را به مردم برسانیم و بعد از آن هر جا که نیاز بود مسئولان بازدید کنند جهت تصمیم‌گیری بهتر  از این بالگردها استفاده کردیم و در اثر انعطاف بسیار خوبی که در این بالگردها وجود داشت، توانستیم خیلی از مسائل و مشکلات مردم عزیز مناطق جنوبی به خصوص رودبار، منوجان و قلعه گنج را ارزیابی کنیم .

این مقام مسئول تاکید کرد: با کمک بالگردها توانستیم کمک های مردمی و مورد نیاز را  به این عزیزان برسانیم که جا دارد از همه عزیزان فرمانده محترم نیروی دریایی فرمانده محترم نیروی زمینی که کمک‌های شایانی به را انجام دادند، صمیمانه تشکر کنیم.

جانشین فرماندهی سپاه ثارالله کرمان  در پایان خاطر نشان کرد:بی شک اگر مجاهدت این خلبان‌ها و عزیزانی که کادر پرواز حضور داشتند، نبود شاید بعضی جاها دیر اقدام می‌کردیم و تلفات جانی زیادی برای مردم عزیزمان داشتیم که خدا را شاکریم که در این ایام با تخصصی که دوستان دارند و وسایلی که در اختیار آنهاست توانستیم بهترین و موثرترین کمک ها را که آن هم حفظ جان مردم عزیز را ارایه دهیم.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار