سردار ملک شاهکوهی گفت: والاترین الگوی زن مسلمانِ ایرانی، حضرت زهرا (س) است و ایشان برای دفاع از ولی و امام زمان خود جان فدا می کند.
کد خبر: ۹۴۰۹۵۷۵
|
۰۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۳

حضرت زهرا (س)، والاترین الگوی زن مسلمانِ ایرانی/ نقش آفرینی بانوان ایرانی در گام دوم انقلاب اسلامی و ایجاد تمدن نوین اسلامی

به گزارش خبرگزاری بسیج گلستان؛ سردار علی ملک شاهکوهی فرمانده سپاه نینوا استان گلستان در مراسم همایش رسم مادری ؛ ولایت اجتماعی زن بر مبنای سبک زندگی حضرت زهرا(س) اظهار کرد: درست ۴۳ سال پیش در همین ایام مرد و زن ایرانی در کنار یکدیگر سلطنتی ۲۵۰۰ ساله را ساقط کردند و انقلاب شکوهمند اسلامی را به پیروزی رساندند.

وی افزود: نقش بانوان این مرز و بوم در دوران دفاع مقدس بر کسی پوشیده نیست و هنوز در جای جای این کشور مادرانی هستند که چندین شهید را تقدیم انقلاب کرده اند.

فرمانده سپاه نینوا ادامه داد: والاترین الگوی زن مسلمانِ ایرانی ، شخصیت آسمانی حضرت زهرا (س) است و زیبنده است بانوان بسیجی ما لحظه لحظه زندگی خود را بر اساس الگوی رفتاری ایشان قرار دهند.

ارشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استان تصریح کرد: در شناخت شخصیت حضرت زهرا(س) درک این نکته ضروری است که ایشان اولین شهیده راه ولایت بوده و برای دفاع از ولی و امام زمان خود جان فدا می کند.

ملک شاهکوهی خاطرنشان کرد: بانوان ما علاوه بر مسئولیت سنگین تربیت فرزند در محیط خانواده در گام دوم انقلاب اسلامی و ایجاد تمدن نوین اسلامی نقش آفرینی خواهند کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها