تفاهم نامه همکاری بین صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ،روستاییان و عشایر کهگیلویه و بویراحمد و سپاه فتح استان منعقد شد.
کد خبر: ۹۴۰۹۵۸۱
|
۰۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۴

به گزارش خبرگزاری بسیج کهگیلویه و بویراحمد، این تفاهم نامه در نشستی که با حضور سردار حمید خرم دل فرمانده سپاه فتح، عیسی کریمی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان، سرهنگ کریمی معاون حقوقی سپاه فتح ، سرهنگ ناصر صالحی مسئول قرارگاه بسیج سازندگی و پیشرفت و آبادانی سپاه فتح، سروان ستار غلامی گنجه مسئول بسیج جامعه کشاورزی استان و اسدیان کارشناس صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان در دفتر فرماندهی سپاه فتح برگزار شد به امضای طرفین رسید.
عیسی کریمی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان در این نشست شرایط عضویت و تعهدات این صندوق از جمله مستمری بگیری، فوتی و از کارافتادگی کلی و بازنشستگی را تشریح کرد و گفت: تمامی بسیجیان بالای ۱۸ سال و زیر ۵۰ سال تحت پوشش صندوق بیمه روستاییان و عشایر قرار می گیرند.

عیسی کریمی افزود: هر شخص با پرداخت سالیانه مبلغ ۳۹۰ هزار تومان تا یک میلیون و ۱۴۰ هزار تومان می تواند به عضویت این صندوق درآید و از خدمات متنوع آن بهره مند شود.
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست ضمن ابراز خرسندی از این تفاهم نامه گفت: با انعقاد این تفاهم نامه بسیاری از بسیجیان فاقد بیمه می توانند عضو صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر استان شده و از خدمات و تعهدات این صندوق برخوردار شوند.
سردار حمید خرم دل خواستار هر چه سریعتر اجرا شدن مفاد این تفاهم نامه شد و از بسیجیان استان درخواست کرد که عضو این صندوق شوند و از مزایای آن استفاده نمایند.

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین صندوق بیمه اجتماعی و سپاه فتح استان/ تمامي بسيجيان  تحت پوشش صندوق بيمه روستاييان و عشاير قرار ميگيردانعقاد تفاهم نامه همکاری بین صندوق بیمه اجتماعی و سپاه فتح استان/ تمامي بسيجيان  تحت پوشش صندوق بيمه روستاييان و عشاير قرار ميگيردانعقاد تفاهم نامه همکاری بین صندوق بیمه اجتماعی و سپاه فتح استان/ تمامي بسيجيان  تحت پوشش صندوق بيمه روستاييان و عشاير قرار ميگيرد

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار