سرهنگ پاسدار حسن نکویی در دیدار با معاون سیاسی اجتماعی استانداری بر لزوم همکاری بیش از پیش با بسیج کارمندان تاکید کرد.
کد خبر: ۹۴۰۹۶۵۰
|
۰۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۴

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از زاهدان، در این دیدار مسئول بسیج ادارات و کارمندان سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان ضمن تبریک انتصاب مهندس بامری به عنوان معاون سیاسی اجتماعی استاندار، از همکاری صمیمانه استانداری در زمینه مساعدت و پشتیبانی برنامه های بسیج کارمندان قدردانی و بر استمرار و ادامه روند همکاری در آینده تاکید نمود.


سرهنگ پاسدار حسن نکویی افزود: یکی از رسالتهای مهم بسیج در ادارات، تربیت نیروی ارزشی و هم تراز با اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشد که این هدف مهم با همکاری و مساعدت استانداری در حال انجام می باشد.


وی در ادامه بیان کرد: نظارت بر عملکرد کارکنان درخصوص نحوه خدمات رسانی و برخورد با ارباب رجوع نیز از دیگر اقدامات صورت گرفته توسط تیم های بازرسی سازمان بسیج ادارات وکارمندان می باشد که به صورت مداوم و مستمر در کلیه ادارات استان در حال اجرا و پیگیری می باشد.


در این دیدار مهندس بامری ضمن قدردانی از اقدامات صورت گرفته توسط بسیج در ادارات، بر حمایت و پشتیبانی از برنامه های بسیج تاکید و آمادگی استانداری را جهت هر گونه همکاری در زمینه تقویت جایگاه ارزشمند بسیج و همچنین مساعدت در اجرای برنامه های بسیج کارمندان و تلاش برای توسعه و ترویج فرهنگ و تفکر بسیجی در ادارات اعلام نمود.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار