حجت الاسلام محمودی اعلام کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه امسال برگزار می‌شود.
کد خبر: ۹۴۰۹۷۱۰
|
۰۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۹
 به گزارش خبرگزاری بسیج،رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران اعلام کرد: امسال راهپیمایی گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ۲۲ بهمن ماه با حضور گسترده مردم در تهران برگزار می‌شود.

حجت الاسلام سیدمحسن محمودی روز سه شنبه در نشست هماهنگی برنامه‌های دهه فجر استان تهران درمحل استانداری تهران افزود: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال با وجود شرایط کرونایی در حالی برگزار می‌شود که این مراسم مصادف با روز جمعه و ختم به اقامه نماز عبادی و سیاسی تهران است.
 
سال گذشته این مراسم به علت شیوع کرونا به صورت مجازی برگزار شده بود و به غیر از رژه موتوری و خودرویی، راهپیمایی مردمی به صورت پیاده در کار نبود، اما امسال به علت بهبود شرایط و انجام واکسیناسیون گسترده، امکان برگزاری چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن فراهم شده است.

****

دستور آغاز فعالیت چراغ خاموش جهت بازگشت دوباره به قدرت!

 شنیده‌ها از جلسات و محافل اصلاح طلبان حکایت از تدارک سناریوی خاص برای تحرکات جدید بویژه در استان ها دارد.

براساس این خبر سید محمد خاتمی رئیس دولت اصلاحات در نشستی که اخیرا با سران این جریان سیاسی داشت تاکید کرده است که آن ها باید مجموعه‌های خود را به صورت چراغ خاموش دوباره فعال سازی کنند و در فاز اول ورود به انتخابات مجلس را در دستور کار خود قرار دهند.

اصلاح طلبان در نشست اخیر خود ادعا کرده اند که جریان انقلابی ناکارآمد است و مذاکرات اخیر ایران و گروه ۱+۴ نیز نتیجه ای در بر ندارد. بنابراین باید استراتژی خود را تغییر داده و بار دیگر برای ورود به صحنه فعال شوند. پیش از این تصورآن ها بر این بود که با کارآمدی جریان انقلابی آن ها برای همیشه از صحنه قدرت کنارگذاشته می شوند.

ارسال نظرات
آخرین اخبار