سرهنگ پاسدار سیدعباس میرکریمی،از کشف یکصد تن نهاده دامی احتکار شده در شهرستان گلپایگان توسط سپاه ناحیه گلپایگان خبر داد.
کد خبر: ۹۴۰۹۸۲۰
|
۰۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۱

به گزارش خبرگزاری بسیج اصفهان؛فرمانده سپاه گلپایگان اظهار داشت:محل دپوی یکصد تن نهاده دامی احتکار شده در شهرستان توسط سپاه گلپایگان، شناسایی و به دستور مقام قضایی کشف و پلمپ شد.

وی پدیده احتکار را اقدامی خلاف شرع و غیر قانونی و بر خلاف حقوق انسانی دانست و گفت:کارشناسان ارزش کالا های مکشوفه را بالغ بر ده میلیارد ریال برآورد کرده اند که پس از بررسیهای اولیه و تکمیل تحقیقات، پرونده آن جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی گردید.

وی نا امن کردن فضا برای مفسدان اقتصادی و استفاده از ابزارهای قانونی بازدارنده را یکی از راهکارهای موثر نجات اقتصاد دانست و گفت: محتکران با هدف ایجاد افزایش قیمت و بردن سود بیشتر دست به این اقدام زده اند در حالی که محصول احتکار شده در شرایط فعلی مورد نیاز جامعه است.

فرمانده سپاه گلپایگان در پایان تاکید کرد :سامانه ۱۱۴ بسیج به صورت شبانه روزی شنوای گزارشات مردمی خواهد بود و افزود:حساسیت همشهریان عزیز به منکرات اقتصادی،فرهنگی و اجتماعی می تواند خادمان شما را در سالم سازی جامعه یاری نماید.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار