آسیابی گفت: تاکید رئیس قوه قضاییه در جریان سفر به استان، بر متمرکز شدن تلاش‌ها برای راه اندازی این مجموعه است.
کد خبر: ۹۴۰۹۸۲۷
|
۰۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۵

تاکید رئیس قوه قضائیه بر راه اندازی پتروشیمی گلستان

به گزارش خبرگزاری بسیج گلستان؛ حیدر آسیابی رئیس کل دادگستری استان گلستان در رابطه با آخرین وضعیت پرونده پتروشیمی استان اظهار کرد: در پیگیری‌هایی که داشتیم هیات کارشناسی نتیجه بررسی‌های حاصل از بازدید از محل پتروشیمی و بررسی پرونده آن در دادسرای گرگان و صورت‌های مالی این شرکت را با مدیر عامل پتروشیمی ایران درمیان گذاشته‌اند.

وی افزود: نتیجه این رایزنی و تصمیم مدیرعامل پتروشیمی ایران به زودی در قالب نامه رسمی به دادگستری استان اعلام می‌شود.

آسیابی با اشاره به اینکه نظر مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایران، مبنای تصمیم گیری قضایی و اجرایی درباره پرونده پتروشیمی استان خواهد بود، ادامه داد: تاکید رئیس قوه قضاییه در جریان سفر به استان، بر متمرکز شدن تلاش‌ها برای راه اندازی این مجموعه است و امیدواریم نتیجه رایزنی‌های کارشناسی تیم پتروشیمی هم، به این سمت و سو باشد.

این مقام مسئول تصریح کرد: با اختیاراتی که رئیس قوه قضاییه در این پرونده به استان تفویض کرده است، آماده‌ایم در صورت نیاز یک دادگاه ویژه تشکیل و برای تعیین تکلیف سهامداران خارج از تشریفات معمول دادرسی، اقدام کنیم.

گفتنی است، پرونده پتروشیمی گلستان یکی از دو پرونده کثیرالشاکی بود که در سفر رئیس قوه قضاییه به استان، بررسی و دستور ویژه برای آن صادر شد.

با پیگیری دادگستری گلستان، هفته گذشته هیات کارشناسی شرکت پتروشیمی ایران به استان آمدند تا راهکاری ساخت پتروشیمی گلستان را بررسی کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
آخرین اخبار