حسن پور بر لزوم حمایت دولت و هم‌افزایی تولیدکنندگان، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و اصناف در شهرستان‌ها برای کاهش فشار اقتصادی بر مردم تاکید کرد.
کد خبر: ۹۴۰۹۸۸۴
|
۰۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۱

به گزارش خبرگزاری بسیج،  غلامرضا حسن پور مسئول سازمان بسیج اصناف، فعالان اقتصادی و بازاریان کشور در راستای آسیب‌شناسی از مشکلات چرخه تولید تا توزیع در قالب بازدید میدانی از شرکت‌های تولیدی، صبح امروز با حضور منصور عالی‌پور رییس و اعضای هیات مدیره اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای از شرکت تولیدی گلستان بازدید نمود.

مسئول سازمان بسیج اصناف، فعالان اقتصادی و بازاریان کشور در حاشیه این بازدید ضمن قدردانی از همراهی بخش خصوصی اعم از تولیدکنندگان و اصناف کشور در شرایط خطیر اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه، افزود: هدف بسیج اصناف از ورود جدی به حوزه نظارت بر بازار در کنار و همراه دولت، احصای سریع موانع پیش‌روی تولیدکنندگان و موارد ضعف در چرخه توزیع است و در این راستا بدون اغماض مشکلات و موانع احصا شده در ستاد تنظیم بازار کشور مطرح و بررسی می‌شود.

حسن پور همچنین بر لزوم حمایت دولت و هم‌افزایی تولیدکنندگان، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و اصناف در شهرستان‌ها برای کاهش فشار اقتصادی بر مردم تاکید کرد و اظهار امیدواری نمود، با اجرای سیاست‌های صادقانه دولت مردمی سیزدهم هر چه سریعتر شاهد گره‌گشایی اقتصادی خصوصا در سفره مردم شریف ایران باشیم. وی همچنین بر حمایت از واحد‌های صنفی که به صورت مویرگی در خدمت مردم هستند، تاکید نمود.

منصور عالی‌پور رییس اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای نیز در این جلسه از شفافیت مالی مکانیزه در فروشگاه‌های زنجیره‌ای به عنوان حُسن نیت فروشگاه‌های زنجیره‌ای با مردم و دولت عنوان کرد و افزود: فروشگاه‌های زنجیره‌ای همواره در کنار سایر صنوف سراسر کشور با هدف تسهیل در خدمت‌رسانی و توزیع به موقع کالا به مردم و همراهی با سیاست‌های دولت پیش قدم بوده و هستند.

در این جلسه از خدمات ارزشمند معنوی مرحوم گرامی یزدی بنیانگذار مجموعه تقدیر گردید و گزارشی از روند فعالیت‌ها و موانع پیش روی تولید توسط سید علی گرامی مدیرعامل شرکت ارایه شد.

ارسال نظرات
آخرین اخبار