زنجان-مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری زنجان ،گفت: انقلاب اسلامی متعلق به همه مردم است و به همین خاطر برنامه‌های دهه فجر باید به صورت مردمی برگزار شود.
کد خبر: ۹۴۰۹۹۷۸
|
۰۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۴

به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان، ولی‌الله رحیمی در جلسه برنامه‌های دهه فجر استان زنجان، اظهار کرد: انقلاب اسلامی متعلق به همه مردم است و به همین خاطر باید برنامه‌های دهه فجر باید به صورت مردمی برگزار شود.

 

برنامه‌های دهه فجر بصورت  مردمی برگزار می‌شود

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری زنجان با اشاره به اینکه حمایت‌های مردم انقلاب را به این مرحله رسیده است، تصریح کرد: همه خدمت‌گزاران نظام باید در این خصوص پای کار باشند.

 

وی با تأکید بر تولید محتوا در حوزه دهه فجر، افزود: تولید محتوا اهمیت بالایی در مقابله با هجمه دشمنان دارد، شبکه‌های اجتماعی بستر مناسبی برای تبیین دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی است.

 

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان نیز ضمن تبریک فرا رسیدن دهه فجر اظهار کرد: ۲۲ بهمن امسال با روز جمعه و ماه رجب مقارن شده است و شعار دهه فجر انتخاب شده برای امسال، «جشن انقلاب ۱۴۰۰ » انتخاب شده است.

 

حجت‌الاسلام علی ناصر با اشاره به اینکه سال گذشته به علت شیوع کرونا راهپیمایی به صورت خانوادگی اجرا شد، تصریح کرد: مردمی بودن و محور قرار گرفتن مساجد و تشکل‌های دینی در برنامه‌های دهه فجر امسال مورد تاکید است.

 

وی با تاکید بر همکاری ادارات در اجرای برنامه‌های دهه فجر بیان کرد: در ایام دهه فجر انتظار داریم دستگاه‌های خدمت‌رسان به حالت آماده‌باش باشند.

 

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه مسیر راهپیمایی در استان مشخص شده است، اضافه کرد: مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال از تقاطع شهید مدرس تا مصلای نماز در نظر گرفته شده و اولویت بر حضور خانوادگی مردم در این راهپیمایی است که در این مسیر موکب و غرفه‌هایی با حضور تشکل‌ها برای ایجاد شور و نشاط در مردم مستقر خواهند شد.

 

ناصر با اشاره به برنامه‌های جانبی دهه فجر گفت: استقرار ایستگاه‌های فرهنگی، توزیع اقلام فرهنگی، پذیرایی، کودک و نوجوان، برگزاری مسابقات عکاسی، نقاشی و گروه‌های سرود در ایستگاه‌های مسیر راهپیمایی امسال از جمله این برنامه‌هاست.

 

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان افزود: توزیع نهال در مسیر راهپیمایی، تهیه تیزر تبلیغاتی و زیرنویس از سوی صدا و سیما، پوشش خبری برنامه‌ها از سوی رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها از دیگر برنامه‌هایی است که طی دهه فجر اجرایی می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه اجرای برنامه‌های مردمی با محوریت مساجد از اولویت‌های دهه فجر است، تصریح کرد: حتما در روز 21 بهمن ماه گلبانگ انقلاب با فریاد الله اکبر نواخته خواهد شد.

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار