مردم شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد پس از اقامه نماز جمعه در حمایت از مردم مظلوم و قهرمان یمن راهپیمایی و از استکبار جهانی و آل سعود ابراز انزجار کردند.
کد خبر: ۹۴۱۰۴۲۴
|
۰۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۳

به گزارش خبرگزاری بسیج کهگیلویه وبویراحمد، راهپیمایی خودجوش مردمی علیه کشتار وحشیانۀ مسلمانان مظلوم یمن پس از اقامۀ نماز جمعه این هفته در سراسر استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

حجت الاسلام سید جواد خاضع، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان راهپیمایی نمازگزاران شهر یاسوج گفت: آل سعود خود را به دروغ خادم حرمین می‌داند اما در بین مسلمانان اختلاف افکنی می کند که ان شا الله بینی آل سعود به خاک مالیده خواهد شد.

وی افزود: به زودی ملت یمن پیروزی‌اش را جشن می گیرد و نابودی رژیم صهیونیستی و شکست آمریکا را شاهد خواهیم بود.
خاضع اظهار کرد: چند سال از تجاوز وحشیانه رژیم سعودی و امارات با حمایت آمریکای مستکبر و رژیم جعلی صهیونیستی به مردم مظلوم ولی مقاوم و شجاع یمن می گذرد که شاهد انواع جنایت ها توسط این ائتلاف شوم بودیم و در روزهای اخیر این حملات وحشیانه منجر به شهادت و مجروح شدن بسیاری از مردم مسلمان یمن شده و در ۲۴ ساعت گذشته، ۶۰ بار یمن را بمباران کردند، از جمله بمباران منازل مسکونی، بیمارستان ها، مراکز آموزشی و مدارس که منجر به قتل عام کودکان و زنان بی پناه شده و قلب هر انسان آزاده ای از این همه ظلم و جنایت به درد می آید.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: نکته قابل تاسف این هست که تمامی این جنایات در سکوت مرگبار مجامع جهانی و مدعیان دروغین حقوق بشری و حتی خیلی از سران کشورهای اسلامی انجام می شود و نه تنها ظالم را محکوم نکردند، بلکه از این جنایات حمایت هم می کنند و مظلوم را محکوم کردند.
گفتنی است که این راهپیمایی خودجوش و گسترده مردمی با رعایت کامل موازین بهداشتی و استفاده از ماسک با شعار «مرگ بر آل سعود»، «مرگ بر آمریکا»، «یمن بود مقاوم و شکیبا ، برابر جنایت آمریکا» و «خون شهید می جوشد یمنی می خروشد» از مصلی امام خمینی (ره) یاسوج تا مسجد صاحب الزمان این شهر انجام شد.

راهپیمایی مردم یاسوج در حمایت از مردم مظلوم یمنراهپیمایی مردم یاسوج در حمایت از مردم مظلوم یمنراهپیمایی مردم یاسوج در حمایت از مردم مظلوم یمنراهپیمایی مردم یاسوج در حمایت از مردم مظلوم یمنراهپیمایی مردم یاسوج در حمایت از مردم مظلوم یمنراهپیمایی مردم یاسوج در حمایت از مردم مظلوم یمنراهپیمایی مردم یاسوج در حمایت از مردم مظلوم یمنراهپیمایی مردم یاسوج در حمایت از مردم مظلوم یمنراهپیمایی مردم یاسوج در حمایت از مردم مظلوم یمنراهپیمایی مردم یاسوج در حمایت از مردم مظلوم یمنراهپیمایی مردم یاسوج در حمایت از مردم مظلوم یمنراهپیمایی مردم یاسوج در حمایت از مردم مظلوم یمن

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار