رونمایی از ۱۵ اثر و کتاب اعضای کلینیک صنعتی و کانون بسیج مهندسین صنعت ناحیه ثارالله (ع) شیراز در دانشگاه فنی مهندسی باهنر شیراز به مناسبت گرامیداشت روز مهندس برگزار شد.
کد خبر: ۹۴۱۸۶۰۲
|
۱۱ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۰

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، به مناسبت بزرگداشت روز مهندس مراسم ویژه‌ای در دانشگاه فنی مهندسی شهید باهنر شیراز توسط کانون بسیج مهندسین صنعت و معدن ناحیه ثارالله شیراز، با حضور سرهنگ امیر جاهدی جانشین فرمانده سپاه فجر در امور اقشار، دکتر جامعی ریاست دانشگاه فنی حرفه‌ای فارس، مهندس حسین پناهی مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه فجر برگزار شد.

سرهنگ سجاد شریفی مدیر کانون بسیج مهندسین صنعت ناحیه ثارالله(ع) در این مراسم، با ارائه گزارشی از فعالیت‌های یک سال گذشته اظهار داشت:  کلینیک صنعت و معدن در موضوعات اثرگذار بویژه پایش، عارضه‌یابی، و  مانع‌زدایی پرداخته است.

رونمایی از ۱۵ اثر و کتاب اعضای کلینیک صنعتی و کانون بسیج مهندسین صنعت ناحیه ثارالله (ع) شیراز انجام شد

 در ادامه، دکتر محمد جامعی رئیس دانشگاه فنی حرفه‌ای فارس کانون و کلینیک صنعتی بسیج مهندسین، بهترین درگاه را ارتباط دانشگاه با صنایع عنوان کرد.

 مهندس حسین پناهی مسول سازمان بسیج مهندسین صنعت معدن فارس هم در این مراسم گفت: باتوجه به شناسایی نیازهای فناورانه صنعت در بخش‌های مهندسی، کلینیک صنعتی با استفاده از ظرفیت دانشگاه مهارت محور فنی مهندسی باهنر به جهت رفع نیازهای فناورانه صنعت پیشگام شد.

رونمایی از ۱۵ اثر و کتاب اعضای کلینیک صنعتی و کانون بسیج مهندسین صنعت ناحیه ثارالله (ع) شیراز انجام شد

در ادامه مسئولین کارگروه‌های کلینیک صنعت بسیج مهندسین صنعت به ارائه مطالب و ارائه گزارش کار از فعالیت‌های یکساله خود پرداختند و در پایان نیز از ۱۵ عنوان کتاب که توسط اساتید و مهندسین بسیجی به رشته تحریر درآمده بود رونمایی، و به مهندسین برتر لوح تقدیر تقدیم شد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار